Segmentinės tvoros: viskas, ką reikia apie tai žinoti

Tags:

Jei turite jums priklausantį namą ar teritoriją, tokiu atveju yra būtina pagalvoti ir apie tai, kuo galėtumėte aptverti savo valdas. Juo labiau, kad toks pasirinkimas turi ne vieną privalumą: tvora suteiks dekoratyvumo, o taip pat užtikrins, kad į jums priklausančią teritoriją nepateks aplinkiniai. Belieka tik išsirinkti tvorą. Na, o kokią rinktis, kai šiuo metu jų asortimentas iš tiesų platus? Tam, kad galėtumėte priimti patį geriausią sprendimą, turite žinoti, kokie yra kiekvienos tvoros privalumai bei trūkumai. Na, o šį kartą pasidomėsime, kokiais privalumais  bei trūkumais garsėja segmentinės tvoros.

Privalumai

Taigi, kokie yra segmentinės tvoros privalumai? Vienas iš jų yra tas, jog šio tipo tvoros puikiai praleidžia šviesą (priklausomai nuo pageidavimų, galite rinktis įvairius variantus – mažiau ar daugiau šviesos praleidžiančią tvorą). Belieka tik pridurti, jog dėl šios savybės segmentinės tvora yra idealus pasirinkimas tuo atveju, jei jums priklausančios teritorijos pakraščiuose auginate gėles ar dekoratyvinius augalus, kadangi daugeliui iš jų yra labai reikalinga saulės šviesa. Ilgaamžiškumas – dar vienas šių tvorų privalumas. Savaime suprantama, tvoros būklės didele dalimi priklauso ir nuo šeimininko pastangų – jei tinkamai prižiūrėsite, segmentinis gaminys tarnaus iš tiesų labai ilgai – apie 25 – 35 metus. Tačiau ką tik išvardintos dvi savybės, tikrai nėra vieninteliai privalumai – dar vienas tas, jog egzistuoja labai platus šių tvorų dizainų asortimentas. Taigi, tikrai rasite tokio dizaino tvorą, kuri idealiai derės prie kitų jūsų teritorijos elementų. Svarbi yra ir šios rūšies tvoros kaina: jei palyginsime su kitų rūšių tvoromis, pamatysime, jog segmentinės tvoros kainuoja mažiau. Kalbant apie privalumus, reikia pabrėžti dar ir tai, jog šioms tvoroms galimi įvairūs dekoravimo sprendimai. Taigi, jei norite išskirtinės, itin puošnios tvoros, tokią rasti bus tikrai nesunku. Visą privalumų sąrašą vainikuoja ir dar vienas. Tai – greitas ir lengvas montavimas: segmentines tvoras montuoti nėra sudėtinga, todėl šį procesą galite atlikti ir patys.

Trūkumai

Na, o kokias savybes svarbu paminėti tuomet, kai kalbame apie šio tipo tvoros trūkumus? Vienas iš jų yra tas, jog siekiant palaikyti gerą šios tvoros būklę bei išvaizdą, ją reikia atnaujinti (perdažyti, perlakuoti, pašalinti defektus) maždaug kas 3 – 5 erius metus. Dar vienu trūkumu gali tapti ši detalė: jei pasirinksite tvorą iš itin plonų strypų, ji nebus atspari smūgiams ar vėjui.

Na, o baigiant šį tekstą telieka tik apibendrinti, jog segmentinės tvoros yra gaminys, turintis  labai daug privalumų ir vos kelis trūkumus. Akivaizdu, jog būtent šios rūšies tvora gali tapti puikiu pasirinkimu  esant įvairioms situacijoms, o taip pat pateisinti įvairius šeimininkų lūkesčius.