Šildytuvas namuose – kuo jis gali pasitarnauti?

Vos tik paspaudus šaltukui, žmonės sunerimsta – namuose šalta, kaip gyventi? Šilti namai asocijuojasi su geru bei patogiu gyvenimu, todėl bet koks trukdis gali lemti nepasitenkinimą bei prastą nuotaiką. Sildytuvai – tai gelbėtojai ne tik šaltuoju metų laikotarpiu, bet ir tada, kuomet pagrindinio šildymo namuose neužtenka ar kada šaltis vyrauja ištisus metus. Bet ar šildytuvas naudojamas vien tik dėl šilumos?sildytuvai

Turbūt dažnas šildytuvų naudotojas yra pastebėjęs, jog dažnai šis prietaisas itin sausina orą. Prišildytoje patalpoje darosi sunku kvėpuoti, todėl tenka vėdinti kambarį, kad atsirastų bent truputis deguonies. Ši problema kamuoja dažną priverstinio išpūtimo šildytuvo savininką ar didžiulio tepalinio radiatoriaus. Per daug išsausėjęs oras kambaryje nėra gerai, bet net ir šis minusas gali būti paverstas į pliusą. Dažnuose namuose dėl didelio oro drėgnumo kaupiasi drėgmė ant langų, sienų ar lubų, o tai puiki terpė veistis pelėsiui – mikroskopiniam parazitiniam grybeliui, neretam sukeliančiam alergiją. Efektyvesnei kovai su pelėsiu rinkitės ne tik buitines valymo priemonės, bet ir šildytuvą, kuris padės sumažinti oro drėgmę ir neleis grybeliui plėstis toliau.

Elektrinis radiatorius, kurio paprastu naudojimu susižavi kiekvienas, gali pasitarnauti kaip pati primityviausia skalbinių džiovyklė. Reikia greitai išsidžiovinti šlapias kojines, bet neturite kur? Nebijokite jų palikti ant radiatoriaus – praėjus vos keletui valandų (ar ne mažiau!) turėsite sausas kojines. Dažnai žmonės piktnaudžiauja tuo – deda krūvas skalbinių ant radiatoriaus ir taip tikisi, jog jų šlapi rūbai greitai išdžiūs. Nepamirškite, jog elektrinis radiatorius yra šildytuvas, kurio pagrindinė funkcija yra sušildyti jūsų namus.

Šildytuvų yra keturi tipai, kurie skiriasi ne tik savo dizainu, bet ir veikimo principais ar funkcijomis. Kaip jau buvo minėta anksčiau, viena iš pagrindinių funkcijų būtų papildomas namų šildymas. Būkite priekabūs besirinkdami jūsų poreikius atitinkantį šildytuvą. Pavargote mokėti didžiules sąskaitas už suvartotą elektros energiją? Rinkitės infraraudonųjų spindulių šildytuvą. Norite mažo ir kompaktiško šildytuvo, kurį lengvai perkelsite iš vienos patalpos į kitą? Jums tiks priverstinio išpūtimo šildytuvas. Nebijokite ieškoti informacijos apie jus dominantį šildytuvą ir po nelengvų paieškų jūs galėsite džiaugtis šiltais namais.