Vakarinės suknelės pagal moters išvaizdą

Pasirinkti tinkamiausią vakarinę suknelę gali būti ne taip paprasta, kadangi daugelis tų, kurios mums atrodo labai gražios, deja, netinka atsižvelgiant į mūsų fizinius požymius. Vakarinės suknelės turi būti pasirenkamos ne tik pagal tai, kaip moteris nori atrodyti ir kas joms yra gražu. Labai svarbu didelį dėmesį skirti ir fiziniams būdo bruožams, kadangi jie labai dažnai nulemia, koks rūbas tiktų labiausiai.

Pateiksime jums kelis labai paprastus patarimus, kurie gali kiek padėti pasirinkti tinkamiausią suknelę. Vakarinės suknelės turi labai plačią pasiūlą, tad kartais gali tekti ilgai ieškoti tobuliausio varianto. Visgi, svarbiausia yra tai, kad pasirinkimai egzistuoja, tad reikia jų ieškoti.

  1. Labai blyškios odos savininkės turėtų vengti ypač ryškių spalvų suknelių. Pavyzdžiui – geltona joms yra labai netinkamas variantas. Kita vertus – raudona ir juoda ant blyškaus kūno atrodo gerai, tačiau pastarosios neturi būti labai ryškios.
  2. Blondinėms labai tinka juodos spalvos vakarinės suknelės. Su jomis jos atrodys tarsi nužengusios iš pasakos. Tuo pačiu verta akcentuoti, kad juodaplaukės ar rudaplaukės galėtų įvertinti kiek platesnį koloritą ir nesirengti juodai.
  3. Raudonų plaukų savininkės taip pat turėtų vengti labai ryškių spalvų. Pavyzdžiui, joms labai puikiai tiks tamsiai rudos spalvos vakarinės suknelės. Tiesa, apskritai sunku būtų atrasti tokios spalvos suknelę, kuri būtų tikrai graži, tad teks ilgokai paieškoti, kol pavyks atrasti gražų variantą.
  4. Labai aukštos panelės geriau nedėvėtų suknelių, kurio yra kelių ilgio. Joms tai nėra pats geriausias variantas. Kur kas geriau yra trumpos arba ilgos.
  5. Šiuo atveju žemos panelės su labai ilgomis suknelėmis atrodys dar žemesnės. Jeigu jūsų kojos yra storos – pasirinkite ilgesnes sukneles, kad jas paslėptumėte. Tuo pačiu nepamirškite, kad aukštakulniai – nuostabūs batai.
  6. Vakarinės suknelės greta savęs derina ir batelius. Jeigu dėvite tokius, kurie yra atvirais pirštais – negalima dėvėti pėdkelnių. To reikalauja etiketas ir rekomenduojame jo paisyti, kad galėtumėte atrodyti tikrai gražiai.
  7. Prie suknelių ne visada gražiai atrodo pasirinkti megztukai. Tokiu atveju kur kas geriau yra švarkelis, kadangi jis suteiks elegantiškumo įspūdį.

Vakarinės suknelės – nuostabus drabužis, kuriuos pasipuošti turėtų kiekviena mergina. Jau geriau ieškoti kuo ilgiau, tačiau galiausiai džiaugtis tuo rezultatu, kurį gavote.