12 dalykų, kurių reikia atsisakyti, jei norite būti produktyvūs

Tai beveik euforija – jausmas pažymėti laukelius darbelių sąraše ilgos dienos pabaigoje. Tarsi pasisavintum tą dieną ar pan. Kai mobilieji telefonai kiekvieną minutę dunda pranešimais arba skambina naudodamiesi daugybe įvairiausių galimybių, gali būti sunku išlaikyti dėmesį savo darbui ir būti produktyviam. Laimei, šiek tiek apsisprendę ir vadovaudamiesi keletu patarimų, galite būti produktyvūs, jei arba atsisakote tam tikrų dalykų, arba jų visiškai atsisakote.

Pateikiame dvylikos dalykų sąrašą, kurių reikia atsisakyti, jei norite būti produktyvūs.

1. Atsisakykite nesveiko gyvenimo būdo

Tai nėra lengva, reikia daug pastangų, tačiau nepamirškite, kad jei jūsų kūnas mažai miega ar nemiega, ar netinkama dieta, pavyzdžiui, greitas maistas, jūsų smegenims lieka tik nedaug energijos! Šiais laikais žmonės taip susikoncentravę į laiko taupymą, kad nesiryžta skirti laiko sveiko maisto pirkimui, o ką jau kalbėti apie maisto gaminimą sau. Norėdami sutaupyti laiko, jie pamiršta išlaidas, kurias praranda dėmesys ir dėmesys, kuriuos praranda, kai nevartoja tinkamo kuro rūšies savo kūnui.

2. Atsisakykite bandymų taupyti verslo priemones

Geras medkirvis 70% laiko praleidžia kirvį galandęs. Kodėl? Nes jūsų įrankių kokybė yra lemiamas veiksnys, rodantis, kokia bus gera jūsų produkcija ir kaip efektyviai pasieksite norimą rezultatą. Pirmiausia pasiimkite didmeninę el. Pašto paslaugą arba CRM, nes tai yra ilgalaikis žaidimas, o tai išsprendę greičiau sutaupysite laiko.

„Niekada neklyskite dėl veiksmų.“ – Ernestas Hemingvėjus

3. Atsisakykite sandorių santykių

Santykių užmezgimas užima daug laiko ir pastangų. Meskite įvadinį ar pažintinį etapą ir praleidote daug laiko. Be to, įsivaizduokite, kad praleisdami tiek laiko praleisite visa tai ir turėsite juos paleisti mėnesio pabaigoje dėl savo nekompetencijos. Todėl, jei ketinate investuoti laiko užmegzti santykius, investuokite į ilgalaikę perspektyvą. Pavyzdžiui, apmokykite vieną darbuotoją, kad jis liktų su jumis metus, užuot samdęs mažai apmokamus padėjėjus, su kuriais turėsite atsisveikinti po kelių mėnesių.

Žongliravimas per daug užduočių nėra sveikas ir nėra naudingas jūsų potencialiai produktyviai dienai. Tai nepavyks ir demotyvuosite, jei nepavyks įvykdyti visų užduočių, esančių jūsų sąraše. Tai yra didžiausia užimtų verslininkų klaida. Jūs manote, kad pasiekiate daugiau, o iš tikrųjų – mažiau.

Statistika rodo, kad dėl daugelio užduočių našumas sumažėja net 40%, o intelekto koeficientas – 10%.

5. Atsisakykite tos solo kovotojo mąstysenos

Žmonėms reikia, kad žmonės pasiektų tikslus ir padėtų vieni kitiems pasiekti norimas vietas. Apsidairykite aplinkui ir pamatysite, kad tiek daug atsakymų į jūsų problemas yra jūsų artimiausiuose ratuose ir dar daugiau – jūsų internetinėse bendruomenėse. Savo mūšiuose esate ne vieni! Atsisakykite minties, kad viską turite padaryti patys, ir pradėkite prašyti pagalbos.

6. Atsisakykite darbo savaitgaliais

Gerai, performuluokime. Dirbti galite bet kurią savaitės dieną. Tiesiog įsitikinkite, kad turite laisvą dieną ar laisvalaikį, kad galėtumėte pajudinti kūną, išjudinti kūrybiškumą ar būti socialus; Jei ne dėl džiaugsmo, tai bent jau vardan produktyvumo. Kai kurie generaliniai direktoriai, siekdami maksimalaus produktyvumo, pataria kuo mažiau, kaip 4 dienų darbo savaitę. Tyrimai rodo, kad žengimas už savo verslo ribų suteikia jums labai reikalingą perspektyvą ir leidžia pateikti kūrybiškus sprendimus. Be to, paimkime Wordswortho ir kitų vėlyvųjų poetų, kurie eidavo pasivaikščioti, kai norėdavo užburti naujų savo šedevrų idėjų, pavyzdį.

7. Atsisakykite darbo dėl darbo

Sutvirtinkite norimo tikslo gaires. Aiškiai nurodykite, kokio rezultato siekiate. Atidžiau pažvelkite į žingsnius ir juos suskaidykite. Nustatykite veiksmus, kurie verčia jus siekti savo tikslų, ir tuos, kurie atima jus ir jūsų laiką nuo jų.

8. Atsisakykite žmonėms malonaus

Laikydamiesi paskutinio punkto, apgalvokite dalykus, apie kuriuos sakote „taip“. Ar tai prisideda prie jūsų artimiausių tikslų? Ar tai padeda užmegzti ilgalaikius santykius? Ar jose yra džiaugsmo, ar jie teikia jums ramybę? Jei nė vienas iš aukščiau paminėtų dalykų, išmokite pasakyti „ne“.

„Būdas pradėti yra mesti kalbėti ir pradėti daryti“. – Voltas Disnėjus

9. Atsisakykite priklausomybės nuo socialinės žiniasklaidos

Priklausomybės, pagal apibrėžimą, negalime taip lengvai atsisakyti. Norėdami jį pažaboti, pirmiausia įveskite „dėmesingas vartojimasSocialinės žiniasklaidos. Pavyzdžiui, kai atidarote bet kurią programą, pirmiausia užduokite sau klausimą „Ką aš čia šiandien darau?“ Jei jūsų atsakymas yra teigiamas, bendraukite su savo pasekėjais, tada pasakykite tai garsiai, kad poveikis būtų geresnis. Kai pasieksite tai, ką padarėte, netgi galite pasakyti – vėl garsiai – „Aš įvykdžiau tai, ko atėjau čia daryti“. tada uždarykite jį ir atlikite dalį savo darbo. Imkitės kūdikio žingsnių, kad pašalintumėte savo priklausomybę.

10. Atsisakykite poreikio kontroliuoti

Jums nereikia kontroliuoti visko, o tuo labiau patiems supažindinti kitus su savo verslu. Kurkite sistemas, kurios leistų kitiems iš pirmo žvilgsnio sužinoti apie jūsų verslo būklę. Skirkite papildomo laiko sistemai kurti nuo savaitinių ataskaitų iki projektų valdymo įrankių, kad sutaupytumėte laiko.

11. Atsisakykite visko, ką reikia padaryti daugiau nei vieną kartą

Peržiūrėdami viską, ką darote pakartotinai, pabandykite tai paversti sistema, ir sistemos gali būti automatizuotos arba perduotos. Žinoma, nebent pakartotinis veiksmas jums tikrai patinka.

12. Atsisakykite darbo be darbų sąrašo

Kai leidžiate el. Laiškams, pranešimams ir užklausoms pakeisti savo darbų sąrašus, jaučiate, kad dirbate ir tikrinate viską. Tačiau iš tikrųjų jūs nesiekiate savo pasirinktų tikslų. Prieš įjungdami pokalbius ar atidarydami el. Laiškus, pabandykite pažymėti vieną dalyką. Patikėkite manimi, jausmas atlikti mažas užduotis yra jūsų sąraše jaudinantis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *