Ar laikote save vienu iš žmonių, mažai pasitikinčių savimi? Ar gyvenimas ir situacijos privertė prarasti tikėjimą savimi? Ar vis dar nešioji ant nugaros kitų kritiką ar blogą elgesį su tavimi? Jei jūsų atsakymas yra „taip“, tada atėjote į reikiamą vietą.

Pasitikėjimas savimi reiškia, kad jūsų vidinis pasaulis yra saugus, kad jūs tikite savo sugebėjimais pasiekti sėkmę gyvenime ir kad tikite savo išskirtinėmis savybėmis ir tuo, kaip vertinate dalykus. O pasitikėjimas yra tarsi raumuo, kurį laikui bėgant galima įgyti ir išsiugdyti. Bet ko reikia norint pasitikėti savimi? Ar pabundi vieną dieną ir tampi tonizuotesnis ir energingesnis? Kokios yra savimi pasitikinčių žmonių savybės?

Štai 7 savimi pasitikinčių žmonių savybės:

1. Pasitikintys žmonės yra tiesiog natūralūs žmonės

Pasitikintys žmonės pasauliui parodo savo tikrąją asmenybę ir tapatybę, neabejingi kitų nuomonei ir nepaiso neigiamų komentarų. Jiems patogu, kas jie yra, myli save, nuolat skatina save ir laisvai reiškia savo nuomonę. Be to, jie aukštai save vertina ir veidrodyje esantį žmogų laiko vieninteliu savo konkurentu ir nemenkina kitų. Jie yra tikri žmonės ir nebando vaidinti vaidmenų ir gyventi savo gyvenimo sąlygomis. Taigi mokykitės iš visų, bet nieko nekopijuokite ir tiesiog būkite savimi.

2. Patikimi žmonės yra savo draugai

Tai žmonės, kurie žino ir yra prisijungę prie savo vidinio aš, gyvena akimirka, neteikia sprendimų, atleidžia sau ir žino, kad tobulumas yra neįmanomas, todėl jie priima save ir mėgaujasi leisti laiką vieni. Jie taip pat tiki teigiamais įsitikinimais apie save, ugdo savo sugebėjimus, pasitiki savo magija ir prisiima atsakomybę už tai, kas jie yra ir ką daro. Jie entuziastingai siekia savo tikslų ir nesistengia niekam nieko įrodyti, o laimingą gyvenimą laiko viena iš savo teisių ir švenčia savo pasiekimus. Kai esame sąžiningi sau, viskas, kas yra toksiška ir kelia stresą, tiesiog krenta.

„Jūs turite tikėtis dalykų iš savęs, kad galėtumėte juos padaryti.“ – Michaelas Jordanas

3. Pasitikintys žmonės daro tai, kas jiems patinka

Kai darome tai, kas mums patinka, esame ne tik laimingi, bet ir labai stiprūs! Šie žmonės laiką leidžia tuo, ką mėgsta veikti, dirba darbus, kurie leidžia jiems augti ir klestėti, labai tikisi, ko gali pasiekti, ir seka savo aistras. Pasitikėjimo savimi trūkumą įveikia ne tik tikėjimas, bet ir veiksmai. Tai ne tikrumo, o pastangų trūkumas. Dažnai esame tikri, kad negalime, kol nesuteiksime sau gerų šansų, ir jie patys sau suteikia galimybę ne tik padidinti savo potencialą, bet ir tyrinėti, nuotykiams ir linksmybėms. Jūs turite būti geriausi, kai viskas yra blogiausia.

4. Pasitikintys žmonės daro dalykus su tikslu

Viskas, ką daro šie žmonės, yra skirta tikslui. Jie nedaro dalykų atsitiktinai ar be ko nors galvoje. Kadangi jie tiki veiksmo galia ir pasirinkimo galia, jie taip pat tiki tikslo galia, todėl niekas nėra veltui, ir tai yra geriausias būdas padidinti efektyvumą, ką mes darome.

Vaikščiokite su tikslu. Prieikite prie gyvenimo tikslingai, įeikite į kambarį su tikslu, ir tai tik laiko klausimas, kada žmonės ateis ir kalbės su jumis. Pirmoji pažangos ir profesionalumo taisyklė bet kuriame versle yra gebėjimas efektyviai bendrauti, tai yra sugebėjimas susitvarkyti taip, kad padidėtų jūsų įtaka ar įtaka tarp jų.

5. Patikimi žmonės žino savo vertę

Jei manote, kad nieko nenusipelnėte, to ir negausite. Šie žmonės tiki savo verte, puikiai ją žino ir neteikia per daug svorio, kad kiti galėtų juos įvertinti. Akcentuodami ir pasikliaudami tuo, ko reikalauja kiti, žmogus tampa kaliniu dėl savo nuomonės. Taigi šie žmonės supranta, kad jų vertė yra tai, ką jie duoda sau, ir jie nepabunda ryte, norėdami padaryti įspūdį kitiems. Kai tikėsite savimi, jumis patikės ir kiti

6. Pasitikintys žmonės nebijo pasakyti „ne“

Ar jums sunku pasakyti „ne“? Mes, kaip socialinės būtybės, esame verčiami palaikyti savo santykius, ir tai gali būti sunku pasirinkti, net jei tai yra teisingas dalykas. Ironiška, kad nepasitikėjimo savimi dažnai būna sunku pasakyti „ne“. Ar kada susimąstėte, kodėl taip lengva buvo atmesti, kai buvote mažas vaikas, ir kodėl dabar taip sunku? Kas nutiko?

Vaikystėje mes sužinojome, kad „ne“ pasakymas buvo nemandagus ar netinkamas elgesys. Jei pasakėte „ne“ savo motinai, tėvui, mokytojui, dėdei, seneliams ir pan., Tada tikrai buvote laikomas nemandagiu ir jums galbūt buvo pasakyta, kad pasakyti „ne“ buvo draudžiamas dalykas. Dabar, kai visi esame suaugę, darome brandesni ir pajėgesni patys rinktis, taip pat žinoti skirtumą tarp teisingo ir neteisingo. Taigi žodis neturėtų būti ribų, o kažkas, ką mes nusprendžiame patys, remdamiesi savo sprendimu. Nesusilaikykite vien tam, kad išsaugotumėte ramybę. Apsigynimas ugdo pasitikėjimą savimi ir savivertę, todėl, jei nori pasakyti „ne“, būk tvirtas ir tiesus.

„Pasitikėjimą teikia disciplina ir treniruotės“. – Robertas Kiyosaki

7. Pasitikintys žmonės yra subrendę ir nuolat mokosi

Jūsų gyvenimo ribos yra jūsų mąstymo ribos. Kaip sakoma, nėra svetimų kraštų. Tik keliautojas yra svetimas, todėl visada būkite pasirengęs galvoti už lango ribų ir išbandyti, ką siūlo gyvenimas. Tapti tuo, kuo sugebame tapti, yra vienintelė gyvenimo pabaiga.

Neperženkite ribų ir mėgaukitės savo proto tyrinėjimo laisve. Didieji novatoriai ir praeities išradėjai peržengė įprasto mąstymo ribas ir kritikavo įvykius. Jei manote, kad sugebate ką nors padaryti, dažniausiai manevruosite ir jį pasieksite, tačiau jei mintyse sakote, kad negalite pasiekti tikslo, nesėkmės visada pasirodo.

Teigiamas požiūris ir optimistiškas protas lemia jūsų galimybių apimtį. Niekada nenuvertinkite minčių galios, nes jos daro didelę įtaką formuojant mūsų gyvenimą. Kiekvienas turi savo sėkmės matą. Niekada nesustokite, kol nepasieksite savojo. Kai pasieksite savo asmeninį rekordą, jūsų pasitikėjimas pakils viduje. Tada pastebėsite, kad siekiate dar daugiau, nei kada nors manėte anksčiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *