3 būdai, kaip chaoso laiką paversti grynaisiais

Šalys vis dar patiria blokavimą. Ekonomika stengiasi išlikti ant vandens. Nedarbo lygis pagerėjo nuo visų laikų aukščiausių 2020 m. Balandžio mėn., Tačiau vis dar yra gerokai didesnis nei prieš tai, kai pasiekė Covid. Atsiranda naujų viruso variantų, kurie kelia naują susirūpinimą. Nėra jokių abejonių, net praėjus metams po jo atvykimo viskas yra šiurkšti.

Bet jei manote, kad verslas iširo dėl „Big C“, pagalvokite dar kartą.

Dar yra daug verslo ten. Pinigai vis dar išleidžiami. Pagalbos fondai yra nukreipiami į skirtingus projektus. Atsirado naujos ekonomikos. Taigi, jei yra pakankamai pinigų, kodėl jūs nematėte pelno patys? Ir kodėl tiek daug įmonių paskelbė bankrotą ir uždarė duris? Trumpas atsakymas: pradėjo judėti pinigų judėjimas netradicinisl verslo formos. Kuriamos besivystančios ekonomikos, tuo tarpu senosios ekonomikos yra pertvarkomos. Ir jūs galite iš to pasipelnyti. Daugybė įmonių jau turi.

Tačiau ne tik tokie praktiški produktai kaip popierius, alkoholis ir maisto tiekimas yra labai dideli. Kai aplink juos griūva jų pasaulis, žmonės nori kažkokio pabėgimo, ir tai lengviausiai pastebėjo internetinių srautinių prenumeratų šuolis. Kai visi buvo įstrigę namuose, elektroninė komercija ir virtualios patirtys, tokios kaip „AirBnB Online Experiences“, taupė mūsų protą. Raktas į pelną visada buvo tai, koks yra jūsų produktas prieinamas krizės metu ir kaip jis suteikia galios ar malonumo.

Čia yra 3 stebėtinai paprasti būdai, kuriais galite paversti chaosą grynaisiais:

1. Susitelkite į „Kaip aš galiu padėti?“ ir „Kaip užsidirbti pinigų?“

Ištikus krizei, žmonės iškart pagalvoja: „Kaip man tai išgyventi?“ Jie žino, kad jiems reikia pagalbos, tačiau gali nepavykti tiksliai nustatyti, kaip ši pagalba atrodo. Čia jūs patekote. Krizė sukuria poreikį, taigi, kai rasite būdą padėti atsakyti į tuos klausimus, galėsite iš to poreikio užsidirbti.

Pavyzdžiui, būdamas uždarytas, gavau jaunos panelės skelbimą, kuriame siūloma asmeniškai pirkti ir pristatyti maisto prekes. Paskutinė apsipirkimo kelionė man kainavo keturias ilgas valandas, todėl perėjau prie pasiūlymo. Ši geniali mergina tiesiog sutelkė dėmesį į tai, kaip ji norėjo padėti, surado jai tinkamą kainą ir pradėjo teikti pasiūlymus.

„Uždirbti pinigai yra sukurtos vertės simbolis.“ – Idowu Koyenikan

2. Susitelkite į savo didžiausią nusivylimą.

Daugelis geriausių idėjų kyla iš nusivylimo! „Spanx“ įkūrėja Sara Blakely nekentė atrodyti blogai su baltomis kelnėmis, todėl sutelkė dėmesį į savo „skausmą“ ir sugalvojo, kaip tai išnykti. Dėl to ji yra 1,1 mlrd. USD turtingesnė.

Turėkite omenyje, kad kad ir dėl ko jus susierzintų, kažkur kažkas patiria tą patį jausmą. Ne jūs vienas galite pasinaudoti sprendimu. Pandemijos ar kitos netikėtos nelaimės metu tikrai kils daug nusivylimų.

Štai keli atspindintys klausimai, kurie padės jums pradėti:

„Koks mano didžiausias nusivylimas šiuo metu?“

„Kodėl aš dėl to nusivyliau?“

„Ką aš noriu turėti / daryti / jausti?“

„Ką aš noriu padaryti dėl to?“

„Kaip sukurti sprendimą aplink jį?“

3. Susitelkite į tai, ko norite išmokyti.

Jei manote, kad norint turėti įgūdžių ar perspektyvos reikia turėti PHD ar atestatą, leiskite man pakeisti savo nuomonę. Kai žmonės įstringa namuose, prisiminkite, kad jiems reikia kažko naujo ir naujo, kad jie praleistų laiką … o naujų įgūdžių ar pomėgių mokymasis yra sąrašo viršuje! 2020 m. Įvyko didžiulis kalbų mokymosi programų, tokių kaip „Babbel“ ir „Duolingo“, antplūdis, o kaip būtų su tuo raugintos duonos manija?

Be to, mokyti galima patogiai (ir saugiai) namuose, naudojant vaizdo pokalbius, pdf, knygas, socialinę žiniasklaidą ar sudėtingesnes platformas. Tai yra įvairiapusis ir atlaidus užsiėmimas.

Jei nežinote, nuo ko pradėti, pabandykite savęs paklausti:

Kaip aš galvoju kitaip nei kiti? Kaip aš galiu pasidalinti tuo skirtumu?

Ko aš galiu išmokyti? Ką aš nori mokyti?

Ką apie save ar savo gyvenimo būdą noriu pasidalinti su kitais?

Pelnas yra visada įmanoma.

Taip pat įmanoma rasti savo tikslą, net jei tai „kol kas“. Kai dirbate kurdami sprendimus, niekada nepritrūksite idėjų, kaip užsidirbti pinigų iš bet kurios situacijos. Puiku yra tai, kad jūs jausitės tuo, kad esate tam tikru būdu palengvinę kitų gyvenimą Gerai– ne veržlus ar įžūlus – apie pardavimų generavimą!

Esmė: perkelkite savo mąstymą nuo „pinigų uždirbimo“ į „pokyčius“ ir sukurkite problemos sprendimą arba išmokykite ką nors kitiems. Verslas ne visada susijęs su kažko visiškai naujo pristatymu ar sukimu. Tai yra maksimalus visų jūsų pasiekiamų išteklių naudojimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *