3 būdai, kaip elito lyderiai optimizuoja savo mąstyseną ir sukuria tvarią sėkmę

Karštas ir šaltas požiūris neveikia ilgai, tačiau jis yra įprastas. Kažkas turi apreiškimą ir įsipareigoja pakeisti savo gyvenimą – jie įsipareigoja sunkiai dirbti. Po kelių mėnesių blizgesys ir jaudulys išnyksta, ir prasideda tikrasis augimo darbas. Šiuo metu daugelis sėkmės ieškančių žmonių nustoja dirbti.

Jei gyvenime patirsite eksponentinį augimą, jums reikės tvaraus kelio į sėkmę. Nėra finišo linijos, o tapimas elito lyderiu reiškia, kad išsikeli tikslus, kurie jaučiasi neįmanomi. Jei siekiate visų savo tikslų, nesi pakankamai stipriai svyruoti. Tapimas elito 1% veiksmo lyderiu reiškia naudoti ir įgyvendinti optimizavimo strategijas, kurios lemia augimą ir sėkmę. Čia yra trys būdai, kuriuos elito lyderiai naudoja darbui atlikti ir ilgalaikei sėkmei pasiekti.

1. Jie savo asmeninį augimą laiko pagrindiniu prioritetu

Pasaulio skambutis ir dalykai, esantys jūsų darbų sąraše, gali lengvai dominuoti jūsų laiku. Neretai tenka praleisti visą dieną ir suprasti, kad nepadirbote nė vieno savo tikslo. Jūs praleidote visą dieną, darydami reikalus kitiems. Elito lyderiai supranta, kad norint turėti pakankamai energijos ir galimybių padėti kitiems, jie pirmiausia turi būti visaverčiai. Jie tampa elitu, kiekvieną dieną prioritetu nustatydami savo tikslus, norus ir ambicijas.

Elito lyderiai savo dienas pradeda kurti asmeninius įpročius, kurie padeda jiems priartėti prie savo tikslų. Kiekvieną dieną jie pradeda susitelkę į save, kad galėtų užpildyti savitarnos degalų baką. Iš šios vietos jie gali būti geresni kitiems savo gyvenime.

Nustokite leisti klientams, šeimos nariams, draugams ir nepažįstamiems žmonėms nutekėti. Jei praėjo kelios savaitės, kai praleidote laiką, dirbdami tai, kas jus apšviečia, laikas pereiti. Kelionė į sėkmės kūrimą turėtų būti užpildyta daugybe smagių JŪSŲ akimirkų. Kitų žmonių prioritetai ir jūsų laiko bei energijos poreikiai neturi būti tai, ko jūs laikotės, jei nenorite. Pirmiausia būtinai pasirūpinkite savo poreikiais ir tikslais, o tada pagalvokite apie pagalbą kitiems.

„Greičiausias būdas trigubinti savo sėkmę yra padvigubinti investicijas į asmeninį tobulėjimą“. – Robinas Sharma

2. Jie ugdo savimotyvaciją ir ją naudoja nuosekliai dirbdami.

Gyvenimas būtų fantastiškas, jei viskas stebuklingai klostytųsi taip, kaip planuota, kai tik pradėjome siekti savo tikslų. Dažnai kyla sunkių aplinkybių, ir būtent tuo metu mums reikia motyvacijos, kad susitelktume ties sėkmės keliu.

Elito lyderiai supranta, kad motyvacija turi kilti iš vidaus. Nors jūsų gyvenime gali būti motyvacijos katalizatorius – ilgalaikė vairavimo motyvacija kyla iš įsipareigojimo dirbti darbą, kad ir kaip būtų. Neperduokite savo motyvacijos į kitų žmonių rankas ar išorines aplinkybes. Sėkmė reikalauja, kad liktumėte alkanas, atliktumėte darbą net tada, kai to nenorėtumėte, ir kiekvieną pakeliui naudojamą patirtį panaudojate savo ugniai pakurti.

Jei negalite išmokti pasinaudoti vidiniais savimotyvacijos šaltiniais, užstrigsite, kai nebus amžinosios motyvacijos šaltinių. Tapk elito lyderiu būdamas savo motyvacijos šaltiniu ir nuosekliai dirbdamas darbą, net jei nesijauti šimtu procentų.

3. Jie naudoja pažangą kaip sėkmės matavimo lazdą ir savo kelio patvirtinimą.

Kai pagalvoji, ką reiškia sėkmė, tavo protas nevykdo galutinio rezultato. Jūs galvojate apie svorio metimą, geresnius santykius, daugiau pardavimų, geresnį darbą ir visus smagius pasiekimus, kuriuos galite pasiekti. Tačiau jei sėkmę matuosite tik pagal galutinį rezultatą, galų gale nusivilsite, nes pagrindiniams tikslams pasiekti reikia laiko. Atlikdami darbą ir nepakankamai greitai pasieksite rezultatų, susigundysite mesti.

Turėtumėte apsvarstyti sėkmės matavimą pagal pažangą, kurią darote įdėdami į darbą. Ar numetėte dešimt svarų iš savo keturiasdešimt svarų įvarčio? Švesti! Ar sulaukėte trijų naujų klientų savo versle? Nudžiuginti. Pažanga yra tai, ko mūsų pasąmonė trokšta labiau nei rezultato. Tai rodo, kad mes artėjame prie tų reikšmingų tikslų. Elito lyderiai švenčia procesą ir naudoja jį savimotyvacijai stiprinti.

„Nesėkmė yra sėkmė.“ – Albertas Einšteinas

Tai puikus laikas siekti sėkmės ir tapti elito lyderiu to, ką darote ir norite pasiekti. Kelias į sėkmę prasideda nuo jūsų mąstysenos. Optimizuodami savo protą, gausite visus degalus, kurių prireiks norint imtis veiksmų. Nesitenkinkite pakankamai geru gyvenimu. Sugriaukite mintyse esančias kliūtis ir pareikškite nuostabų gyvenimą, kurio nusipelnėte.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *