3 dalykai, kuriuos turėtumėte sau pasakyti kasdien, jei rimtai vertinate sėkmę

Įdomu, kaip mes galime būti tokie malonūs ir supratingi kitiems žmonėms, būdami sunkūs sau. Tai, kaip kalbamės su kitais, kyla iš meilės ir gausos vietos. Labai dažnai kalbamės su savimi iš pykčio, kartėlio ir nusivylimo vietos. Jei ketinate pasiekti užsibrėžtus tikslus ir susikurti gyvenimą, kurio pagrindinis tikslas yra sėkmė, turite suprasti, kad tai, ką pasakojame patys, turi įtakos mūsų veiksmams. Nesvarbu, ar tai kalbama garsiai, ar tai tas nervinantis balsas mūsų galvoje, dalykai, kuriuos mes sau sakome kiekvieną dieną, numato, kas bus toliau.

Tikra savimeilė įvyksta, kai su savimi elgiamės kantriai ir supratingiau. Kad taptume geriausia savęs versija, reikia kasdien priminti, kokie nuostabūs mes esame ir koks yra mūsų sugebėjimas pasiekti daugiau, nei mums sako mūsų baimė.

Jei rimtai ketinate kurti sėkmės kupiną gyvenimą, kiekvieną dieną turėtumėte sau pasakyti tris pagrindinius teiginius. Elgdamiesi su savimi net geriau nei su kitais, taip pasieksite savo tikslų. Atėjo laikas mylėti save daugiau nei žodžiais.

1. Aš ketinu išdėstyti viziją, kaip atrodys sėkminga diena, ir atliksiu darbą, kad ta vizija taptų tikrove.

Negalite niekur patekti, jei neturite aiškaus vaizdo apie tai, kur einate. Per daug žmonių nepasiekia savo kasdienių tikslų, nes neturi vizijos, kaip atrodo tikslinga diena. Jei neturite savo dienos plano, peršoksite iš daikto į kitą be jokios realios pažangos. Jei neturite paveikslėlio ar vizijos, koks jausmas būtų ateiti į dienos pabaigą įgyvendinus konkrečius tikslus, negalite tinkamai planuoti. Tai padėtų, jei kiekvieną dieną pasakytumėte sau malonius ir motyvuojančius dalykus. Turite pasiryžti laikytis konkrečios sėkmės kupinos dienos versijos ir sutikti atlikti sunkų darbą, kad įgyvendintumėte šią viziją. Pasakykite sau, kad galite pasiekti viską, ką įsivaizduojate ir planuojate – patikėkite.

2. Aš praleisiu kuo daugiau akimirkų, žinodamas, pristatydamas ir suvokdamas savo pasirinkimus.

Nesunku nuveikti ir praleisti visą dieną, nepasiekus to, ko norėtum. Gyvenimas juda greitai, o akimirkos dažniausiai praeina nepanaudotos. Kelias į sėkmę vyksta sąmoningai ir protingai naudojant mūsų laiką. Turime žinoti, ką darome, ir sąmoningai leisti laiką.

Kiekvienas pasirinkimas turi pasekmių, o nedaugelis kasdienių pasirinkimų lemia, kaip jums seksis. Norėdami sukurti optimizuotą gyvenimą, pirmiausia turite susikurti sveikus įpročius. Vienas įprotis yra visiškas buvimas ir kiekvienos akimirkos išgyvenimas kiekvieną dieną. Įsipareigokite ir sakykite sau kiekvieną dieną, kad gyvensite visiškai žinodami savo pasirinkimus ir išnaudodami visas akimirkas, kai turime būti gyvi. Jūs gyvenate tik vieną gyvenimą, todėl įsitikinkite, kad jį gyvenate.

„Praeitis neprilygsta ateičiai, nebent jūs ten gyvenate“. – Tonis Robbinsas

3. Prieš galvodamas apie kitų poreikių ir norų patenkinimą, ketinu sau skirti prioritetą.

Kitų žmonių dienotvarkės ir norai tampa mūsų prioritetu – tai nėra kelias siekiant mūsų tikslų. Kitų norus ir poreikius mes iškeliame prieš savo pačių reikalus ir paskui kartojamės, nes žinome geriau. Vienas sprendimas ir dalykas, kurį turėtumėte sau pasakyti kiekvieną dieną, yra tai, kad sau, savo norams, poreikiams ir norams suteiksite prioritetą. Pirmiausia pasiimsite save, kad galėtumėte geriau pasilinksminti tai, ko reikia kitiems žmonėms.

Jūs esate pagrindinis tikslas. Tapti geriausiu savimi ir gyventi savo gyvenimą yra vertas jūsų pastangų. Negalite ten patekti, jei atiduosite save visiems kitiems žmonėms. Tuo metu paprastai nieko nebelieka. Net jei tai yra šeima ir jūsų mylimi žmonės – sėkmė reiškia, kad prioritetinė užduotis yra sau.

Galima sakyti, kad galite būti švelnesni sau. Tai, ką sau sakai kiekvieną dieną, yra arba padedantis, arba žalojantis tavo kelią tapti geresniu ir stipresniu.

Pradėkite planuoti prieš naktį ir svajokite apie savo kasdienę sėkmės viziją. Pabuskite pasiryžę išgyventi kiekvieną akimirką ir pradėti dirbti kuriant efektyviausias dienas. Darykite tai kurį laiką ir savo tikslus įgyvendinsite greičiau, nei supratote, kad tai įmanoma.

Kas bus toliau, priklauso tik nuo jūsų. Kiekvieną dieną pasakykite sau šiuos tris dalykus ir gyvai patirsite sėkmę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *