4 priežastys, kodėl turinys yra pagrindinis psichikos sveikatos gydymui

Vienas svarbiausių verslininko psichinės sveikatos dalykų yra jų jausmų, minčių ir emocijų išreiškimas. Čia turinio kūrimas ir rašymas tampa esminiu dalyku. Nesvarbu, ar skaitote ką nors, kas jums kelia atgarsį, ar rašote patrauklų tinklaraščio įrašą, savęs išreiškimas turiniu gali padėti nusišypsoti ant jūsų veido ir geriau jaustis dėl dalykų.

Daugelis verslininkų praleidžia tiek laiko, kiek turėtų rūpintis savo psichine sveikata. Per savo karjerą patirsite daugybę pakilimų ir nuosmukių; šios emocijos gali pakenkti jūsų protui ir kūnui, jei neišmoksite tinkamai jų valdyti.

Čia yra keturios priežastys, kodėl raiška per turinį yra pagrindinė priemonė gydant, sulėtinant save ir suteikiant sau malonę, kai einama sunkiai.

1. Turinys gali būti saviraiškos forma

Kai esate verslininkas, dažnai susiduriate su neužtikrintumo, abejonių, baimės, apatijos ir išsekimo jausmais, kad galėčiau tik keletą pavadinti. Kai kuriomis dienomis atrodo, kad niekas nėra jūsų verslo pusėje, o visi kiti tai suprato. Tomis dienomis kai kurie iš mūsų bando pažvelgti į savo svetainės analizę, norėdami nudžiuginti.

Bet dar labiau atlaisvinanti užduotis yra turinio kūrimas. Kuriate turinį, kad pagerintumėte savo verslą ir pasiektumėte daugiau žmonių gyvenimo. Bet yra kažkas ypatingo, kas atsitinka, kai rašai ketindamas išreikšti savo mintis ir jausmus – atveri duris sau.

Turinys iš esmės yra asmeninis, o tai reiškia, kad turinio kūrėjai atsiveria, kai platformoje dalijasi mintimis. Viskas nuo įrašo pavadinimo, raktinių žodžių, kuriuos jie nusprendžia įtraukti, ir net pats turinys padeda suprasti, kas iš tikrųjų yra to įrašo autorius. Kaip verslininkui tai gali būti svarbi patirtis, nes tai leidžia kitiems įsijausti į tave.

Galvojant apie tai, apie ką rašyti ir kaip išreikšti save, savęs apmąstymo procesas yra vertingas žingsnis, kurį turite atlikti. Gebate apmąstyti turimus palaiminimus, įvertinti tai, ko išmokote iš neigiamos patirties, ir sukurti planą, kaip išlaikyti teigiamą patirtį.

Yra keli būdai, kaip savęs refleksija gali padėti išgydyti psichinę sveikatą. Savo patirties apmąstymas padeda sukurti jausmų, minčių ir emocijų aiškumą, kuris galų gale priims tai, kas įvyko ar vyksta šiuo metu, nejaučiant viso to. Šis procesas taip pat skatina žmones ieškoti naujų dalykų, kuriuos jiems patinka daryti. Savęs atspindėjimas yra terapinis ir gali būti įgyvendinamas bet kada, kai jaučiate poreikį įveikti.

„Kiekvieną dieną rašydamas žurnale galite sutelkti dėmesį į tai, ką nuveikėte, už ką esate dėkingas ir ką įsipareigojote padaryti rytoj geriau. Taigi kiekvieną dieną jums labiau patinka kelionė “. – Halas Elrodas

3. Priklausymo ir bičiulystės jausmas

Svarbu turėti palaikymo tinklą žmonių, kurie išklausytų ir suprastų, ką išgyvenate. Kai skelbiate tinklaraštį ar įkeliate vaizdo įrašą į „YouTube“, yra ir kitų, kurie jaučia tą patį ir jaučia ryšį su jumis.

Kai rašydami skiriate laiko, dėmesio ir apgalvotumo, yra nuostabu, kai kas nors perskaito tai, ką parašėte, ir pakomentuoja tai padėkodamas ar išsakydamas, kaip jie rezonuoja su tuo, ką išgyvenate. Sunku žodžiais nusakyti, koks galingas jausmas, kai kažkas, patyręs tą pačią patirtį ir perskaitęs tavo žodžius, tada pasiekia. Išraiškoje yra galia, tačiau stebuklai įvyksta, kai žmonės siejasi su panašia patirtimi.

4. Turinio biblioteka, kuria norima dalytis su daugiau žmonių

Gali būti labai sunku žinoti, kokiu turiniu pasidalinti su žmonėmis, nes psichinės sveikatos sutrikimų simptomai (nerimas, depresija ir kt.) Skiriasi. Kai kaupsite vis daugiau turinio, tai padidins skaitytojams prieinamų straipsnių ar vaizdo įrašų skaičių, atsižvelgiant į jų konkretų tikslą. Tai taip pat kaupia jūsų asmeninę išteklių biblioteką, kuria galite pasidalinti skirtingiems žmonėms, su kuriais susiduriate arba su kuriais tiesiogiai bendraujate.

Kad ir kokia chaotiška ir blaškanti socialinė žiniasklaida gali būti, ji taip pat gali būti tinkamo turinio vilties švyturys. Daugelis žmonių dalijasi virusiniais įrašais arba juos dominančiu turiniu. Kadangi jūsų turinys yra vertingas ir asmeniškas, kuo daugiau juo dalijatės, tuo didesnė tikimybė, kad jis bus bendrinamas su tinkama auditorija.

Niekada negali žinoti, kas žiūri (skaito)

Jūsų turinys kalba su kuo nors ir, nors jis galbūt nėra aktyviai įsitraukęs, jų darbo patirtis daro įtaką. Pagalvokite apie paskutinį kartą, kai žiūrėjote televizorių: ar visi kambaryje buvę žmonės turėjo ką nors linksmo pasakyti?

Niekada negali žinoti, kas žiūri, nes visada kas nors skaito tavo įrašus ar peržiūri jūsų vaizdo įrašus, net jei jie tik trumpai tai peržiūri. Štai kodėl verta kurti turinį, kurį verta sunaudoti, kritiškai svarbu ne tik tam, kad išvengtumėte savo funk, bet ir tarnautumėte savo auditorijai. Būkite autentiški ir likite ištikimi sau; Kiekvienas įrašas bus laikomas galimybe užmegzti ryšį su savo geriausiu savimi ir potencialiems skaitytojams užmegzti ryšį su jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *