4 principai, kuriuos turite suprasti apie sėkmės kūrimą ir nesusitvarkymą

Žinote, kad tavo gyvenime yra dar daugybė dalykų, kuriuos nori nuveikti, tačiau jautiesi paralyžiuotas dėl praeities nesėkmių ir mažo balso, liepiančio atsisėsti. Jūs bijote nesėkmės ir esate pavargęs nuo viso to gyvenimo, kurį jus užmetate. Norite kurti verslą, gauti geresnį darbą, uždirbti daugiau pinigų, palaikyti geresnius santykius, būti pripažintam pramonės lyderiu, daryti įtaką, šokti parašiutu ir dar šimtą dalykų. Norite gyventi pilnavertiškai ir patirti visa, ką gyvenimas siūlo tiems, kurie imasi veiksmų.

Bet to neįvyksta. Jūsų dienos yra to paties seno regurgitacija. Jūs pabudote mažiau nei energija, ir todėl, kad žinote, kad atsiskaityate. Tavo ribojantys įsitikinimai neleido tave patenkinti. Žiūrite į veidrodį ir jaučiate skausmą, bet nieko nedarote, norėdami imtis veiksmų dėl gyvenimo, kurį norite gyventi. Tegul tai bus jūsų žadintuvas. Laikas nustoti tenkintis gyvenimu ir aplinkybėmis, kurias jūsų protas bando įtikinti, kad esate viskas, ką galite nuveikti.

Štai keturi principai, kuriuos turite suprasti, kaip sukurti sėkmę ir nesusitvarkyti:

1. Norintiesiems tai sekti yra daugiau nei pakankamai galimybių

Sudėtingos aplinkybės skatina manyti, kad galimybės nėra. Įjunkite naujienas kelioms minutėms, ir ji įtikins jus neigiama. Šiandien internetu naudojasi daugiau nei 4,5 milijardo žmonių. Šimtas devyniasdešimt šeši milijonai žmonių kasdien naudojasi socialine žiniasklaida, o elektroninės prekybos pardavimai šiais metais turėtų viršyti 6,5 trln. Nesvarbu, ar kuriate verslą, ar dirbate, kad būtumėte vertingesni darbe, galimybės yra.

Atėjo laikas nustoti apsispręsti taip, kaip jūs užsidirbate. Jums nereikia visą gyvenimą likti nekenčiamame darbe arba jaustis įstrigusiame versle, kuris neauga. Bet kokia galimybė, kurios reikia norint sukurti daugiau pajamų, pajamų ir turto, gali būti ištirta ir įgyvendinta. Skaitmeninės informacijos amžius ir toliau kurs galimybes norintiems tyrinėti, planuoti ir vykdyti.

„Niekada nesitenkink kuo nors mažesniu nei tavo geriausia“. – Brianas Tracy

2. Jums nieko negarantuota gyvenime

Frazė „gyvenimas yra trumpas“ tapo šūkiu, kurį sakome, bet ne iki galo tikime. Nė vienam žmogui šiuo metu nėra nieko garantuota, bet mes gyvename taip, tarsi gyvenimas tęsis amžinai. Leiskite patikinti, kad taip nebus.

Atėjo laikas nustoti atsiskaityti, nes dabar turite tai, ką turite. Jūsų protas pateiks daugybę priežasčių „pradėti rytoj“ arba eiti tik taip toli. Jūsų ribojantys įsitikinimai yra mechanizmas, kurį jūsų protas naudoja bandydamas jus apsaugoti. Tai jūsų pareiga peržengti savo proto ribas.

Norėdami sukurti sėkmę, turite suprasti ir gyventi gyvenimą taip, lyg šiandien galėtų būti jūsų paskutinė diena. Daryk tai, kas tave gąsdina, prisiimk sunkius iššūkius, gerai žengk už komforto zonos ribų ir vykdyk visus norimus dalykus. Gyvenk neribotą gyvenimą, net jei patirsi nesėkmių ir nesėkmių akimirkų. Eik miegoti kiekvieną vakarą žinodamas, kad padarei viską, kas įmanoma, kad dieną sukurtum sėkmę. Darykite tai nuosekliai ir pasieksite tikslų, kurie kažkada atrodė nepasiekiami.

3. Niekada nėra taip baisu, kaip mes galvojame

Mūsų protas bando mus apsaugoti, ir tai sujungia atskiras situacijas, kad jie jaustųsi kaip vienas. Visi neigiami dalykai, įvyksiantys į įsitikinimą, kad gyvenimas yra siaubingas, o mums visada nutinka blogų dalykų. Jie taip nėra. Turėtumėte analizuoti kiekvieną iššūkių patirtį atskirai. Negalime jų sukrauti, arba liksime įstrigę kartėlio ir nusivylimo vietoje. Mūsų protas daro jį blogesnį. Tiesiog žinokite, kad visada yra kelias į geresnę vietą. Kelionei į sėkmę reikia pasiryžimo įveikti jausmus ir emocijas, kurie įtikina mus susitvarkyti. Nesvarbu, kas nutiko jūsų praeityje ar ką nors kitas pasakė – viskas gali pagerėti, jei atsidėsite savo augimui.

„Nėra aistros žaisti mažą – apsispręsti dėl gyvenimo, kuris yra mažesnis už tą, kurį sugebi gyventi“. – Nelsonas Mandela

4. Laikas žengti savo jėgas

Jūs turite vidinę galią, kurios, ko gero, dar neišnaudojote. Jūs esate žmogus, kurį užpildo galimybė sukurti daugiau, ir yra vidinė jėga, kuri laukia, kol bus išlaisvinta. Nustosite atsiskaityti supratę, kad negalite kontroliuoti, kas jums nutinka – vienintelis dalykas, kurį galite kontroliuoti, yra jūsų atsakymas į tai, kas vyksta. Net ir pačiomis sudėtingiausiomis akimirkomis galite pasirinkti dėmesį geram ir geresniam keliui.

Fiziniu judesiu galite pakeisti savo būseną ir mintyse patekti į sveikesnę vietą. Galite panaudoti savo vidinę jėgą kurdami praeities akimirkas, kurios jus sulaikė praeityje. Čia yra pranešimas, kad reikia nustoti atsiskaityti. Nustokite laukti leidimo. Neleiskite savo praeičiai diktuoti veiksmo, kurį atliksite dabar. Jūsų apribojimai turi būti teisingi tik tada, jei leisite jiems būti. Pareikškite savo geriausią gyvenimą ir mirkite tuščias.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *