4 svarbios sėkmės pamokos, kurių galite išmokti iš keršytojų: galinis žaidimas

Jei nesate kino mėgėjas ir jo nepastebėjote, „Marvel“ ir „Disney’s Avengers: Endgame“ tapo antru visų laikų pelningiausiu filmu, viršijančiu 2,7 milijardo dolerių ribą visame pasaulyje. Nors filmas yra nepaprastai linksmas ir puikiai dirba sujungdamas visas 22 MCU siužetus, galite pasiimti kritinių lyderystės ir sėkmės pamokų. Rašytojai sumaišė neįtikėtinas eiles ir paslėpė pamokas tiems, kurie atkreipia dėmesį.

Nesvarbu, ar esate įmonės vadovas, darbuotojas, verslininkas ar daug pasiekęs žmogus, pasiryžęs kurti sėkmę savo gyvenime, pasinaudokite šiomis sėkmės pamokomis, kad taptumėte stipresnis, išsamesnis ir optimizuotas lyderis.

1. Išmintingi lyderiai mokosi iš praeities klaidų ir naudoja juos kaip kelią į augimą.

„Aš nuėjau už galvą“.

Nužudęs Thanosą, Thoras, Perkūno dievas, pasakė šią eilutę, nurodydamas, kad paskutinį kartą, kai jie susidūrė, ne Thanos galva. Jis išmoko iš savo praeities klaidų ir ištaisė klaidą. Ši filmo dalis rodo, kad net puikūs lyderiai ir sėkmės ieškotojai gali ištaisyti praleistas galimybes ir išmokti pamokas. Visada yra galimybė tai ištaisyti, jei esate atviras.

Jūs demonstruojate geriausią lyderystę ir kuriate ilgalaikį augimą, kai pripažįstate savo klaidas. Šis procesas prasideda nuo to, kad esate autentiškas ir sąžiningas sau, o paskui ir kitiems, jei tai tinka. Mokykitės iš kiekvienos savo patirties ir nebandykite jų dangstyti ar kaltinti kitų žmonių ar aplinkybių. Jei nesimokysite iš tų akimirkų, kai jums nebuvo geriausia, jūs išgyvensite tas akimirkas ir jausitės dar blogiau.

„Negalėjai gyventi su savo nesėkme, o kur tai tau atvedė? Grįžk pas mane “, – sakė Thanosas. Neleiskite savo praeities sprendimams sugrąžinti jus į tamsią vietą. Jie buvo kelionės dalis, o ne sritis, kuri turi būti jūsų nuolatiniai namai.

2. Sėkmė reiškia susitelkimą į teigiamus rezultatus ir emocijų valdymą.

„Tai yra mūsų gyvenimo kova ir mes laimėsime. Ko tik reikės “, – sakė kapitonas Steve’as Rogersas.

Tikras aukštų rezultatų siekiantis lyderis priverčia kitus patikėti misija. Jie sukuria vilties sėklas, motyvuoja ir parodo kitiems, kas įmanoma kiekvienoje situacijoje. Net kai gyvenimas ir jo aplinkybės gali klostytis ne taip, kaip planuota, sutelkite dėmesį į teigiamą dalyką – ir tai, ką galite kontroliuoti.

Tikri lyderiai yra proto balsas bet kokioje krizėje, todėl jie yra sekami ir mylimi. Geriausi lyderiai rodo pavyzdį – ne tik kalbėdami. Žmonės seks jūsų veiksmus ir tikės tuo, ką mato. Susitelkite į teigiamą ir į priekį nukreiptą impulsą. Neįsiverkite gyvenimo aplinkybėse, kurių negalite suvaldyti.

3. Didelio našumo optimizavimas reiškia laiko vertės supratimą.

„Nei viena pinigų suma niekada nebuvo nupirkta antrą kartą“. – Tonis Starkas

Yra paplitęs mitas, kad pokyčiams ir augimui reikia daug laiko, kad sukurtum sėkmę ir pasiektum svarbių tikslų – to nereikia, jei darbą atlieki nuosekliai. Į sėkmę orientuoti lyderiai supranta, kad pateikus tinkamą optimizavimo planą, pokyčiai ir tikslai gali įvykti greitai.

Autentiški lyderiai negaišta laiko ir moko savo vadovaujamus asmenis apie laiko valdymo svarbą, produktyvumą ir laiko save prioritetu. Laikas yra vienas iš gyvenimo išteklių, kurio niekada nebegalėsite susigrąžinti. Knygoje „Keršytojai: Pabaiga“ suprantate, kaip svarbu ją naudoti protingai.

4. Sėkmingi lyderiai orientuojasi į savo viziją ir tikslą.

„Kol bus tokių, kurie prisimena, kas buvo, jie niekada nesužinos, kas gali būti“. – Thanos

Nesvarbu, ar dirbate darbe, ar versle, ar turinyje, kurį skelbiate, žmonės, kuriems vadovaujate, privalo padaryti klaidų. Yra augimo strategijų, kurios anksčiau siekė sėkmės, tačiau neveikia dabar. Yra pasenusių įrankių ir technologijų.

Sumanūs į sėkmę orientuoti lyderiai negyvena praeityje. Jie supranta, kas veikia, tačiau sutelkia dėmesį į ateities viziją ir tikslą, skatinantį savo gyvenimą kurti neribotą gyvenimą.

Tyčinis sėkmės planavimas reikalauja kūrybiškumo, kritinio mąstymo, sunkaus darbo, drausmės ir drąsos. Turėdami aiškią augimo strategiją, būsite sėkmingi ateityje. Jei ketinate pasiekti savo tikslus, jums reikia aiškumo, kokie jie yra. Susikurkite pasiekimų planą ir išsiaiškinkite, ką jums reiškia sėkmė.

Išmokite šias gyvenimo ir sėkmės „Avengers: Endgame“ pamokas ir stebėkite, kaip jūsų augimas klesti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *