5 būdai, kaip investuoti į save ir pakeisti savo gyvenimą

Warrenas Buffettas kartą pasakė, kad pati geriausia investicija, kurią tik gali padaryti, yra į tave patį. Laikas ir pinigai, skirti gerinti save, niekada nelaikomi švaistymu. Ar tai būtų mokymasis užsidirbti pinigų internete, ieškant naujų būdų padidinti savo finansinį saugumą, ar stebint TED pokalbius, siekiant išplėsti savo žinias. Nebūkite šykštus, kai reikia tobulėti, nes galų gale tai tikrai pasiteisins.

Reikia idėjų, kad galėtumėte pradėti savo geresnį kelią? Štai 5 būdai investuok į save ir pakeisti savo gyvenimą.

1. Pakeiskite savęs sampratą

Neigiama savęs samprata gali turėti didžiulę įtaką jūsų gyvenimui. Riboti įsitikinimai ir nepasitikėjimas savimi yra kelios pagrindinės priežastys, kodėl daugelis niekada nepasiekia ir nesistengia įgyvendinti savo svajonių. Skirkite akimirką ir pagalvokite apie visas neigiamas mintis, kurias sau kartojote per visą gyvenimą. Kaip šios mintys paveikė jūsų gyvenimo būdą? Nuo šiol kurkite naują savęs vaizdą, paversdami šias neigiamas mintis teigiamomis ir įvertinkite savo gerąsias savybes.

2. Užsiregistruokite į internetinius kursus

Jei norėjote patobulinti savo „Photoshop“ įgūdžius ar išmokti profesionaliai koduoti, tai tinkamiausias laikas pradėti. Jei turite stabilų interneto ryšį, internete galite pasiekti be galo daug vertingos informacijos. Pavyzdžiui, tokios svetainės kaip „Coursera“ ir „Youtube“ yra puikūs internetinio mokymosi šaltiniai. Naudodamiesi keliomis paieškos eilutėmis ir paspaudimais, galite rasti visą reikiamą informaciją.

„Investavimas į save yra geriausia investicija, kurią galite padaryti. Tai pagerins ne tik jūsų, bet ir visų aplinkinių gyvenimą “. – Robinas Sharma

3. Mokykis iš mentoriaus

Nesvarbu, kuriame gyvenimo etape šiuo metu esate, darbas su mentoriumi gali padėti išlikti motyvuotam ir susitelkti į savo tikslus. Jie ne tik gali jus nukreipti tinkama linkme, bet ir pakeisti jūsų viziją, suteikti jums naujų įžvalgų ir sujungti nuostabius išteklius. Jei jaučiatės nemotyvuotas ar nežinote, ką norite veikti gyvenime, apsvarstykite galimybę susirasti mentorių, kuris padėtų jums orientuotis šiame procese.

4. Pradėkite šoninį šurmulį

9–5 darbo užmokestis retai leis jums pasiekti maksimalų pajamų potencialą. Kodėl nepasiekus finansinės sėkmės, tuo pačiu siekiant aistros, pradedant šoninį šurmulį? Nesvarbu, ar pradėti el. Prekybos verslą, ar laisvai samdomus vertimus rašyti, ar „YouTube“ kanalą. Yra begalė būdų, kaip užsidirbti pinigų, ir neabejotinai atsiras vienas, kuris atitiktų jūsų aistrą ir įgūdžius.

5. Maitinkite savo kūną

Kaip daugelis gali sakyti, „sveikata yra naujas turtas“. Be sveiko ir veikiančio kūno sunku gyventi pilnavertį ir patogų gyvenimą. Norėdami rūpintis savo kūnu ir teikti pirmenybę savo savijautai, pradėkite nuo mažų įpročių, pavyzdžiui, valgyti sveikesnį maistą ir reguliariai sportuoti. Dviračiu ar pėsčiomis eikite į darbą, užuot pasiėmę automobilį, o „Burger King“ vietoje sveikų mėsainių rinkitės sveikų baltymų dubenėlį. Su laiku šie nedideli įpročiai gali padaryti neįtikėtiną pasikeitimą.

Peržiūrėkite toliau pateiktą infografiką, kad sužinotumėte daugiau būdų, kaip galite investuoti į save:

namų elektrifikavimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *