5 priežastys, kodėl 90 dienų ciklai garantuoja sėkmę

Pažvelgus į sėkmingus žmones, jie daug daugiau nuveikia nei kiti žmonės. Nepaisant to, kad kvėpuoja tuo pačiu oru, kuriuo kvėpuoja, ir turi tą pačią 24 valandas per parą, jie žengia į priekį gyvenime. Kai kurie žmonės gali tai priskirti sėkmei ar kad sėkmingi žmonės turi ypatingų sugebėjimų, kurių neturi kiti.

Tik nedaugelis geriausiai pasiekusių turi išskirtinių sugebėjimų, tačiau likusiems dalykams tai priklauso nuo jų požiūrio. Per metus stebėjau, kaip jie naudoja 90 dienų ciklus, kad pasiektų daugiau, nei galėtų kitaip. Vidutiniai žmonės, nežinantys šio reiškinio, geriausiu atveju pasiekia tik vidutinius rezultatus.

Štai 5 priežastys, kodėl 90 dienų ciklai gali padėti realizuoti visą jūsų potencialą:

1. Sutelktas veiksmas

Pirmą kartą apie 90 dienų planų koncepciją sužinojau per savo tinklo rinkodaros dienas. Aš buvau susipažinęs su ketvirčio apžvalgomis darbe, bet niekada nebuvau iki galo supratęs jų reikšmės. Savo tinklo rinkodaros versle atradau tai, kad tie, kurie nustatė aiškius 90 dienų tikslus, reguliariai laimėjo.

Tai, ko pasiekti prireikė metų, galų gale užtruks apie 90 dienų. Psichologija, slypinti tame, kad suteikęs sau trumpesnį laikotarpį, priverčia susikaupti. Kai jums aišku, ką norite nuveikti, ir turite veiksmų planą, kurio reikia laikytis, seka sėkmė.

Žinoma, jūs vis tiek turite įgyvendinti tą planą, nes jis neveiks pats. Net kai šiandien kuriu savo tinklaraštį, man primenama, kad nuoseklus vykdymas lemia sėkmę. Šio leidinio metu mano mėnesinis svetainės lankomumas yra šiek tiek dvigubai didesnis nei prieš 90 dienų. Tokie rezultatai tik papildo mano norą tęsti tol, kol pasieksiu galutinius tikslus.

„Darbo etika pašalina baimę“. – Michaelas Jordanas

2. Efektyvus laiko ir išteklių naudojimas

Kai jums suteikiamas trumpesnis laikotarpis, kai norite ką nors padaryti, tai padidina efektyvumą. Vieni geriausių verslininkų šiandien nėra tie, kurie pradėjo viską, ko jiems reikėjo nuo pat pradžios. Daug kartų jie turėjo būti kūrybingi naudodamiesi savo laiku ir ištekliais, kad atliktų darbus.

Toks spaudimas iškelia idėjas, kurios galbūt nebuvo akivaizdžios anksčiau. Kita vertus, kai nejaučiate to mažo spaudimo, eikvoti išteklius tampa lengva. Tai dažnai nutinka tiems, kurie turi darbuotojo mąstyseną arba neturi jokio vidinio siekio siekti sėkmės.

Jei žinotumėte, kad jūsų gyvenimas priklauso nuo to, ar sėkmingai vykdote tam tikras užduotis, efektyviau naudosite savo išteklius. Skirkite laiko apmąstymams, kaip geriau išnaudoti turimą laiką ir išteklius. Nustebsite, kiek daug dar galite nuveikti iš pažiūros nedaug, ką turite. Jei esate ištikimas tam, ką turite, pritrauksite daugiau reikalingų išteklių.

3. Ištieskite savo tikėjimą

Nuostabūs dalykai dažniausiai nutinka ne mūsų komforto zonose, o mūsų komforto zonose. Išėjimas iš komforto zonos išplečia jūsų tikėjimą, o tai reiškia, kad neįmanoma. Kartais žmonės laukia Dievo, kad padarytų stebuklus savo gyvenime, kai Dievas laukia, kol jie išeis. Stebuklą patirsi išėjęs, nes Dievas jau yra ten, kur nori eiti.

Kai kuriais atvejais tam reikia atsisakyti to, ką turite, kad galėtumėte kuo geriau pasinaudoti. Ta baimė paleisti daugumą žmonių įstringa ir dėl to jie nepasiekia savo tikslų. Vykdant 90 dienų planą tenka didelis spaudimas, kuris kelia daug staigmenų.

Sėkmė nėra tokia paprasta, kaip pereiti iš taško A į tašką B; pakeliui tai sukelia daug staigmenų. Kai susidursite su jais, nesusitraukite atgal, bet judėkite į priekį tikėdami. Jūs ne tik rasite tai, ko jums reikia, bet ir padarysite jus geresniu asmeniu šiame procese.

4. Veisia naujas idėjas

Kaip deimantų negalima išgauti be tam tikro spaudimo, kai kurių dalykų jūs ir neatrasite be spaudimo. Ar nenuostabu, kad kai kurios geriausios įmonės pasaulyje gimė sunkmečiu? Spaudimas pasiekti tikslą per 90 dienų sukelia idėjų, kurios gali atlikti darbą. Tai viena iš priežasčių, kodėl sėkmingi žmonės priima iššūkius.

Nors kai kurie žmonės gali vengti iššūkių, geriausi pasiekimai žino, kad reikia padaryti atradimų. Tai nebūtinai reiškia, kad jie mėgsta spaudimą, tačiau supranta, kad tai gali sukelti proveržių. Kai kurios idėjos tikrai kyla, kai esate ramus ir atspindintis režimas, tačiau kitos kyla, kai patiriate spaudimą.

Pastebėsite, kad skiriasi žmonės, neturintys vienodo spaudimo pasiekti rezultatus per 90 dienų. Be skubos jausmo, kiekviena diena bus ta pati 90 dienų ir nebus jokio augimo. Tos pačios užduotys, susijusios su skubos jausmu, lemia daug didesnį augimą ir naujoves, kad būtų pasiekti geresni rezultatai.

„Visi keliai, vedantys į sėkmę, tam tikru momentu turi praeiti per sunkaus darbo bulvarą.“ – Erikas Tomas

5. Sutraukti laiko rėmai

Sutelktas veiksmas per 90 dienų sutrinka. Savo tikslus ir naujus įgūdžius pasieksite greičiau nei galėtumėte turėti per metus. Įsivaizduokite, ką galėtumėte pasiekti per metus, artėdami prie kiekvieno ketvirčio su tuo pačiu dėmesio centru. Manau, kad galite pamatyti galimybes, jei taip priartėsite prie savo gyvenimo tikslų.

Aš pradedu naują darbą kiek mažiau nei 180 dienų nuo tada, kai pradėjau teikti paraiškas su dideliu dėmesiu. Prieš tai siunčiau paraiškas čia ir ten be reikiamo dėmesio lygio, tačiau šį kartą viskas buvo kitaip. Tačiau kai kurie dalykai nutinka, kai jūsų pasirengimas atitinka Dievo laiką ir taip buvo man.

Pagalvokite apie dalykus, kuriuos norite pasiekti savo gyvenime. Ar yra tikslų, kurių atidėjote neribotą laiką, nes jaučiate, kad jų neįmanoma pasiekti? Jums gali prireikti laiko juos apgalvoti ir ieškoti būdų, kaip juos atlikti. Nurodykite, ką galite padaryti su tuo, ką turite kaip atspirties tašką; kuo daugiau vykdysite, tuo daugiau galimybių pamatysite, kaip pasiekti savo galutinį tikslą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *