5 sėkmės paslaptys iš Elono Musko, kurias turite žinoti

Visi nori sulaukti sėkmės 2021 m. Pakelkite ranką, jei ieškojote geriausių sėkmės patarimų, kurių reikia laikytis? Pagal „Smallbizgenius“, pasaulyje yra 583 milijonai verslininkų. Kai kurie pradeda didelius, o kiti – nuo mažo verslo. Tačiau išlikimo rinkoje galimybės yra subalansuotos.

Jei esate verslininkas, kuris gerai supranta rinką, jums pasiseks. Jei ne, jums nepavyks. „Smallbizgenius“ teigia, kad priežastis, kodėl verslas žlunga, nėra rinkos poreikis. Yra daug sėkmingų žmonių, kuriuos reikia sekti ir sėkmingai sulaukti 2021 m. Tačiau geriausias iš visų yra Elonas Muskas.

Elonas Muskas yra geriausias įkvėpimas verslininkams ir startuoliams. Be požiūrio, charizmatiški frachtuotojai tikrai padės jums pasiekti sėkmės. Jei esate verslininkas ar startuolio savininkas, šis tinklaraštis skirtas jums. Žemiau pateikiamos 5 populiariausios Elono Musko sėkmės paslaptys.

1. Rizikuokite

Niekas nenori rizikuoti, kad pasisektų. Tačiau Elonas Muskas siūlo rizikuoti, kai esi jaunas, kad galėtum pasiekti didesnę sėkmę. Nors tai yra gerai apskaičiuota rizika, atsisakome žengti tą rizikingesnį žingsnį, kad išvengtume pasekmių. Elonas Muskas rizikavo bandydamas automobilius be vairuotojų.

Net tada, kai svajojo tapti pirmąja privačia įmone, palaikančia NASA, jis rizikavo be jokių antrų minčių. Kai Elonas pirmą kartą pradėjo „SpaceX“, pirmieji trys paleidimai nepavyko. Su „Tesla“ kilo ir projektavimo, ir gamybos problemų.

Be to, jis investavo visus 200 mln. USD iš „Zip2“ ir „Paypal“ pardavimo į „SpaceX“ ir „Tesla“, kurių pradžia nebuvo gera. Elonas Muskas prisiėmė daug daugiau rizikos nei dauguma iš mūsų.

„Atkaklumas yra labai svarbus. Jūs neturėtumėte pasiduoti, nebent esate priversti pasiduoti “. – Elonas Muskas

2. Sužinokite apie naujus įgūdžius

Pradėdamas „SpaceX“ ir „Tesla“, Elonas Muskas nebuvo raketų mokslininkas ar automobilių gamybos profesionalas. Naujų įgūdžių jis išmoko beprotiškoje laiko juostoje. Niekada neleiskite to, ko nežinote, sulaikyti nuo savo aistros. Visada yra mokymosi kreivė.

Investavimas į naujų įgūdžių išmokimą niekada nėra pinigų švaistymas. Tai tikrai ateityje apdovanos 100 kartų. Be to, yra daugybė internetinių šaltinių ir knygų, kurias galima lengvai panaudoti ir išmokti naujų įgūdžių.

Naujos idėjos ir sprendimai atsiranda mokantis naujų įgūdžių ir plečiant savo žinias knygomis. 2021 m. Norint patekti į sėkmę, reikia patobulinti naują įgūdžių rinkinį.

3. Niekada nepasiduok

Elonas Muskas niekada neatsisakė savo tikslų. Nuo pat jo, kaip verslininko, pradžios akivaizdu, kad jis neatsisakė savo aistros, svajonių ir ypač savo darbuotojų. Jei esate startuolių savininkas, niekada nepasiduokite požiūris pakels jus į aukštumas. 2021 m., Kai pasaulis atrodo didžiulis, šis požiūris niekada nepasiduoti padės jums pasisekti.

Net po didžiulės „SpaceX Falcon 1“ nesėkmės Elonas Muskas niekada nepasidavė. Užtat jis patikėjo savo komandos sunkiu darbu ir palaikė juos labiau dirbti. Rezultatas? 2008 m. „Falcon 1“ tapo pirmąja privačiai pastatyta raketa, pasiekusia žemės orbitą. Viena iš geriausių Elono Musko sėkmės paslapčių yra požiūris, kuris niekada nenusileidžia.

4. Gaukite konstruktyvų atsiliepimą

Vienas iš Elono Musko sėkmės citatos yra „Labai svarbu turėti grįžtamąjį ryšį, kuriame nuolat galvojate apie tai, ką padarėte ir kaip galėtumėte tai padaryti geriau. Manau, kad tai yra vienintelis geriausias patarimas: nuolat galvokite, kaip galėtumėte geriau elgtis ir klausinėti savęs “.

Konstruktyvaus atsiliepimo gavimas padės jums augti, nes visada yra kur tobulėti. Taip pat galite atkreipti ypatingą dėmesį į neigiamus atsiliepimus iš žmonių, kurie galvoja apie jūsų interesus. Nes jie gali nurodyti jūsų augimo pažeidžiamumą.

Be to, reikėtų nepaisyti kitų neigiamų atsiliepimų, nes niekada nesulauksite įžvalgų iš žmonių, kurie jūsų nepažįsta.

„Tikrai atkreipkite dėmesį į neigiamą atsiliepimą ir paprašykite jo, ypač iš draugų. Vargu ar kas tai daro, ir tai nepaprastai naudinga “. – Elonas Muskas

5. Investuokite pelną į naują verslą

Ši sėkmės paslaptis labiausiai ignoruojama daugelio verslininkų, nes niekam sunku investuoti pelną į naują verslą. Tačiau daugelis pradedančiųjų ir verslininkų nežino, kad sudėtingiausia dalis yra pati sėkmingiausia mantra versle.

Elonas Muskas pardavė abi įmones „Zip2“ ir „Paypal“, kad galėtų investuoti į „SpaceX“ ir „Tesla“. Nors tai buvo rizikinga, jis laikėsi pozicijos, žinodamas, kaip svarbu investuoti pelną ir visą savo turtą. Kaip verslininkas 2021 m., Būtina suprasti pelno investavimo į naują verslą ir sėkmingo augimo svarbą.

Internete yra įvairių verslininkams skirtų sėkmės patarimų. Tačiau būtina atitikti jūsų verslo poreikius. Elono Musko sėkmės paslaptys gali arba netiks jūsų verslo stiliui. Nepaisant to, patartina bent išbandyti savo verslumo kelionę.

Elonas Muskas yra pats ryškiausias pavyzdys verslininkams, pradedantis nuo nulio. Jis pradėjo nuo nulio, o dabar yra turtingiausias žmogus pasaulyje. Dabar jūs žinote 5 populiariausias Elono Musko sėkmės paslaptis; atėjo laikas įgyvendinti verslininko ir startuolio sėkmę 2021 m.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *