7 patirtys, kurias turite patirti, kad išsiugdytumėte nugalėtojo mąstyseną

Išgyvenusi įvairias gyvenimo patirtis išmokau, ko reikia norint pasiekti savo didžiausią potencialą. Žinau, jei skaitote, norite daugiau iš gyvenimo ir šiuo metu galite būti įstrigęs. Manau, kad tai tiesa, kad nugalėtojų ir vidutinių atlikėjų talentas nėra labai skirtingas bet kurioje gyvenimo srityje. Sėkmingi žmonės tiesiog nori daryti tai, ko nenori dauguma kitų žmonių. Pagrindinis skirtumas yra jų noro dirbti ir įgyvendinti savo svajones lygis.

Čia yra 7 patyrimai, kuriuos turite nusiteikti, kad laimėtumėte aukščiausiu lygiu:

1. Nepasiseka vėl ir vėl

Tai ironiška, tačiau sėkmingiausi žmonės pasaulyje yra tie, kurie turi daugiausia nesėkmių. Daugelis žmonių mano, kad sėkmė yra tiesi linija nuo taško A iki taško B, tačiau tai nėra tikrovė. Lemputės išradėjas ir „General Electric“ įkūrėjas Thomasas Edisonas atliko per tūkstantį nesėkmingų eksperimentų. Jam pasisekė tik po tų tūkstančių nesėkmingų bandymų ir dėl to šiandien turime buitinę šviesą.

Mes mokomės daugiau iš savo klaidų nei iš savo pergalių, nors nė vienas iš mūsų nemėgsta pralaimėti. Daugelis žmonių bijo žlugti iš dalies dėl švietimo sistemos, kuri žiūri iš aukšto į tai darančius žmones. Bet kokia kaina vengti klaidų yra didžiausia klaida ir neteisingumas jūsų viduje esančiam potencialui. Svarbu mokytis iš savo klaidų, kad kitą kartą galėtumėte priimti geresnius sprendimus.

„Nesėkmė nėra mirtina, bet nesugebėjimas pasikeisti“, – John Wooden

2. Susidūrimas su atmetimu

Kiekvienas žmogus turi įgimtą norą ir turi būti mylimas bei priimamas kitų žmonių. Vienintelė problema yra ta, kad ne visi jus mylės ir priims, kad ir ką darytumėte. Tai, ką jūs turite suprasti, yra tai, kad net jei kai kurie žmonės jus atstumia, yra ir kitų, kurie jus myli.

Išmokti elgtis su atmetimu svarbu, jei norite pasiekti ką nors reikšmingo savo gyvenime. Daugeliu atvejų žmonės atmeta ne jūs, o jūsų atstovaujami dalykai. Taigi nelaikykite to asmenišku. Sėkmingiausiai tai supranta pardavėjai ir jie neleidžia to atmesti.

Jie tęsiasi tol, kol randa idealių klientų, kurie dalijasi entuziazmu dėl savo produktų. Kol esate saugus dėl to, kas esate kaip asmuo, galėsite susitvarkyti su atmetimu.

3. Pataikymas į dugną

2020 metai buvo tokie, kurie netikėtai pakeitė mūsų gyvenimą. Kai kuriems žmonėms tai sukėlė didesnę sėkmę, o kitiems tai buvo tragedija. Be žuvusiųjų dėl koronaviruso, daugybė žmonių prarado pragyvenimą ir stengėsi išgyventi. Šeimos įtampa dar nebuvo precedento, nes žmonės bando atsigauti po neigiamo poveikio.

Patirtis buvo maskuojanti palaima tiems, kurie pasirinko tai pamatyti taip. Viena vertus, praradę viską, ką vertinate labiausiai, suteikiate naują požiūrį į dalykus, kurie iš tikrųjų yra svarbūs. Kai kurie žmonės taip vertina savo darbą, kad apleidžia savo šeimą, tačiau darbdaviai jų taip nevertina. Tikrai žinau, kad tokia patirtis paskatino kitus tapti verslininkais ir suvokti tikrąjį jų potencialą.

4. Kova su neapykantos atstovais

Kuo sėkmingiau gyvenime teks, tuo didesnis taikinys taps nekenčiantiems žmonėms. Vienas blogiausių savarankiškų kalėjimų, kuriems paklūsta žmonės, yra susirūpinęs dėl kitų žmonių nuomonės. Žmonės visada kalbės apie tave ir nieko negali padaryti, kad tai sustabdytum.

Kai turite žmonių, fotografuojančių jus, žinokite, kad jie pavydi to, ką jūs pasiekėte. Jie nori būti tavo pozicijoje, bet negali, nes nenori daryti to, ko reikia. Jie turi savo svajonių, dėl kurių turi pasiteisinimą, kodėl jų nepasiekė.

Štai kodėl svarbu kabintis aplink tinkamus žmones, nes yra tokių, kuriems gresia jūsų sėkmė. Žmonės, kuriuos turėtumėte praleisti daugiausiai laiko, yra tie, kurie jus švęs, užuot numušę.

5. Tapimas autentiškais

Tam tikrais aspektais reikia mėgdžioti kitus žmones, norint tapti sėkmingais bet kurioje gyvenimo srityje. Tai kai kas vadina derinimo ir modeliavimo dėsniu. Tai nereiškia, kad jūs turite tapti būtent tokie, kokie jie yra. Tai padaryti yra meškos paslauga ne tik sau, bet ir žmonėms, kurie žiūri į tave.

Kai nesi savimi, kiti žmonės gali tai pasakyti ir jiems bus sunku iš tikrųjų susisiekti su tavimi. Kodėl žmonės stengiasi būti panašūs į visus kitus? Taip yra todėl, kad tai suteikia jiems priimtinumo ir paguodos jausmą, nors tai klaidinga. Taip daug lengviau būti savimi, užuot bandžius gyventi kitų gyvenimą.

Kai pasirenkate tapti autentiškas, kai pradedate pritraukti tinkamus žmones į savo gyvenimą; ir tie, kurių neturėtų būti jūsų gyvenime, dėl to pradės kristi.

6. Įvaldykite savo emocijas

Emocinis intelektas yra vienas iš svarbiausių dalykų, kurį turite išsiugdyti, kad išnaudotumėte visą savo potencialą. Eidami į viršų, pateksite į emocijų kalnelius, kol ten pateksite. Kai kuriomis dienomis pasijusite tarsi pasaulio viršūnėje, o kartais – nesėkme. Vis dėlto sėkmingiausi žmonės neleidžia emocijoms nukreipti savo gyvenimo, bet naudojasi motyvacija. Nesvarbu, ar tai būtų pergalės laimėjimas, ar pralaimėjimo skausmas, jie naudojasi savo emocijomis tam, ką turi padaryti.

Yra galinga pamoka, kurią išmokau iš knygos pavadinimu „Apibrėžta: ką Dievas sako, kad esi“. Pamoka ta, kad nors jausmai yra galingi komunikatoriai, jie nėra patikimi tiesos šaltiniai. Vienas įsimintiniausių to pavyzdžių, kurie kilo, buvo kritinės krepšinio varžybos, kuriose dalyvavo Michaelas Jordanas.

1997 m. NBA finale „Chicago Bulls“ susitiko su motyvuota Jutos „Jazz“ komanda ir talentingais žaidėjais. Kai serija buvo lygi 2-2 ir Čikaga žaidė išvykoje, Michaelas Jordanas susirgo apsinuodijęs maistu. Vidutiniai žaidėjai būtų sėdėję iš žaidimo, tačiau jis jautė, kad turi pareigą prieš savo komandos draugus pasirodyti. Jis žaidė per skausmą ir surengė vieną didžiausių visų laikų žaidimų ir atvedė komandą į pergalę.

„Jausmai yra panašūs į bangas, mes negalime jų sulaikyti nuo atėjimo, bet galime pasirinkti, kokioje banglentėje“. – Jonatanas Martenssonas

7. Nepatogus dabartinei būsenai

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – jūs niekada nepasieksite savo didžiausio potencialo pasilikdami savo komforto zonoje. Tai nereiškia, kad staiga turėtumėte mesti savo darbą ir pradėti vytis savo svajones; tai būtų mažų mažiausiai kvaila. Turiu omenyje tai, kad turėtumėte pradėti pasitempti ir atsidurti tokiose situacijose, kurios privers jus augti.

Kuo daugiau atsisakysite atsiskaityti su gyvenimo laužais, tuo daugiau suprasite, iš ko esate pagamintas. Turite jaustis nepatogiai ir pamatysite, kad pasiekiate daugiau nei kada nors manėte. Kartais jums reikia to smūgio, kad pakeltumėte jus į kitą lygį. Kai kurį laiką buvote ilgai mušamas, pajusite, kad pakanka.

Jei susidūrėte su tokioje padėtyje esančiais žmonėmis, pastebėsite, kad jie įnirtingai intensyviai liejasi per savo kūną. Jie tampa tokie pasiryžę laimėti ir daro viską, ko reikia, kad pašalintų visas kliūtis.

Kurie iš šių atsiliepimų jums labiausiai atsiliepia? Komentuokite žemiau!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *