Kaip išeiti iš funko ir gyventi tikslo varomą gyvenimą

Nepaisant to, kad esate pasiryžę sėkmingai gyventi ir įgyvendinti savo tikslus, viskas ne visada klostosi taip, kaip planuota. Mūsų mintys turi galimybę pasukti į tamsią vietą greičiau, nei norėtume pripažinti. Ta vieta turi įtakos mūsų veiksmams.

Kai tiesiog nesijaučiate, kaip viskas vyksta, lengva pasiduoti žalingiems įpročiams ir priimti sprendimus, neatitinkančius to, kur norėtumėte eiti gyvenime. Jūs manote, kad pasiimsite laisvą dieną, paskui dvi, ir dar nežinant, paskutinį kartą tam tikslui skirtą dieną gyvenote prieš kelis mėnesius.

Laikas juda greitai, ypač kai gyvename ne pagal savo ateities ir asmeninio augimo tikslus. Po to, kai savaitės ir mėnesiai nedirba darbo, supranti, kad tu esi funk. Žinote, kad nesate ten, kur norite būti, ir kad turite ką nors padaryti, kad išeitumėte iš tos tamsios vietos.

Štai keturi žingsniai, kuriuos galite atlikti norėdami išeiti iš funko ir grįžti į sėkmės kelią. Štai kaip nutildyti savo vidinį negatyvą ir padaryti tai, ko reikia norint tapti geriausiu savimi.

1. Įsipareigokite kiekvienam savo sprendimui tapti prioritetu.

Mes sukame spiralę, nes kasdieniuose priimamuose sprendimuose nekeliame sau prioriteto. Mes leidžiame kitiems peržengti mūsų ribas, sustabdome bet kokias įprastas savęs priežiūros rutinas ir gerai pagalvojame prieš tai, kai žinome, kad mums yra geriausia – kitų žmonių poreikius iškeliame prieš savo poreikius.

Norėdami įveikti funką, pirmiausia turite sugrąžinti savo poreikius, tikslus ir sprendimus. Tai reiškia, kad jūs planuojate savęs priežiūrą negalvodami apie tai, nenustatydami ribų ir jų nevykdydami, nustojate jaustis kalti dėl to, kad darote tai, kas jums geriausia, ir kiekvieną dieną praleidžiate dirbdami tuos dalykus, kurie teikia jums džiaugsmo.

Kelkite save prioritetu daugiau nei žodžiais, ir jūs greitai įveiksite funką. Svarbesnis jūsų gyvenimo tikslas yra įsitikinti, kad darote tai, kas uždega jūsų sielą ir lemia nuoseklų jūsų sėkmės kelionės augimą.

„Mes esame mūsų pasirinkimai“. – JP Sartre’as

2. Nustatykite sėkmės rutiną ir sutelkite dėmesį į jos įgyvendinimą po vieną dieną.

Sveiki įpročiai ir į augimą orientuota rutina yra būtini kuriant pažangą ir sėkmę jūsų gyvenime. Jei pabundate kiekvieną dieną ir bandote susitvarkyti eidami – dienas leisite sutrikę ir nepasieksite tiek, kiek galėtumėte.

Kuriant nuoseklumą yra daug jėgų, o tvirta dienos rutina gali jus pasiekti. Tu gali:

  • Suplanuokite dienas prieš naktį.
  • Nustatykite fizinio judėjimo dienas.
  • Nuspręskite, kiek laiko kiekvieną dieną skirsite mokymuisi ir asmeniniam tobulėjimui.
  • Paketinės užduotys ir nuspręskite, kuriomis dienomis leisite kitiems skirti šiek tiek laiko.

Kai jau turite tvirtą kasdienybę, sutelkite dėmesį į tai, kad įgyvendintumėte vieną dieną. Jei pagalvosite apie didesnius tikslus ir tai, ko prireiks jiems pasiekti – būsite pervargti ir pasodinsite save į vietą, kuri neleidžia jums įstrigti funk. Ženkite savo sėkmės kelionę po vieną žingsnį. Padarykite pažangą savo augimo matavimo lazdele.

3. Investuokite laiką ir energiją į savo kūno optimizavimą.

Tam, kad galėtumėte pasiekti užsibrėžtus tikslus, reikia daug kasdienės energijos. Kad turėtumėte pakankamai energijos, jums reikės kūno, kuris dirbtų su jumis, o ne prieš jus. Tai, ką valgote ir kaip judinate kūną, padės ar pakenks jūsų kasdienei kelionei siekiant sėkmės.

Laiko, išteklių ir energijos investavimas kūno optimizavimui sustiprins jūsų mąstyseną ir suteiks jums degalų, reikalingų darbui atlikti. Aš jums nepasakysiu, ką turėtumėte valgyti ar kiek mankštintis – internete yra daug informacijos apie tai. Aš jums pasakysiu, kad tai lemiama sėkmės dalis.

Tapkite geriausiu optimizuodami savo kūną ir tai, kaip matote save. Tapkite kasdieniu įpročiu suteikti kūnui tai, ko reikia, kad jis veiktų aukščiausiu lygiu.

„Arba jūs bėgate dieną, arba diena jus paleidžia“. – Jimas Rohnas

4. Atšvęskite savo pažangą atlikdami darbą.

Viena iš priežasčių, kodėl mes atsiduriame funk’e, yra ta, kad visi dirbame ir nedirbame. Mes neskiriame laiko švęsti savo pergales ir turėti akimirkų, kai esame „nuošalyje“. Jei visada būsite „super minčių lyderis pasaulyje“, būsite perdegęs ir pasisuksite spirale.

Jūs turite būti jūsų didžiausias linksminėjas. Kai pasieksite tikslą – net ir mažą – švęskite taip, lyg ką tik laimėtumėte olimpiadą. Tai treniruoja jūsų smegenis norėti daugiau tų laimėjimų, ir tai suteiks jums degalų toliau dirbti.

Švęskite ir skirkite laiko. Suplanuokite dienas, kuriose šalsite ir mėgausitės gyvenimu. Skirkite laisvadienių, kuriais užsiimate įdomiais dalykais. Laisvės kūrimo esmė yra tokia, kad ja džiaugtumėtės. Pasinaudokite linksmybėmis ir džiaugsmu ir sukursite įprotį, kuris motyvuos tęsti darbą.

Jei esate funk, galite jį įveikti. Jei atsidursite tokiu keliu, uždarykite naršyklę ir pradėkite planuoti – tada darykite ką nors linksmo. Sukurti sėkmę nėra lengva, bet verta. Jūs esate galingas – turite viską, ko jums reikia, įveikti spiralę, sustiprinti savo mąstyseną ir gyventi nepaprastą gyvenimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *