Kaip puikiai pastatyti automobilį?

Važiuojant automobiliu jaučiamos emocijos gali būti subjektyvios. Kai kuriems tai yra išlaisvinantis potyris – žmonės jaučiasi atsipalaidavę po vairavimo. Kita vertus, kai kurie žmonės į vairavimą žiūri tik kaip į priemonę tikslui pasiekti, tikslą pasiekti. Nesvarbu, kaip žmonės suvokia vairavimą, jie turi būti geri viename dalyke – automobilių stovėjimo aikštelėje.

Kaip puikiai pastatyti automobilį?  Lengvas lygiagrečios stovėjimo vadovas - „Acko“

Nėra pusės priemonės, susijusios su automobilio stovėjimu – turite tai teisingai suprasti. Priešingu atveju gali kilti teisinių komplikacijų, nesėkmės tikimybė ir nepatogumų. Be to, rasti tinkamą stovėjimo vietą gali būti nelengva užduotis – ypač miestuose dėl jų erdvės trūkumo. Dėl to automobilių statymas tampa dar svarbesnis. Skaitykite iš anksto, kad sužinotumėte, kaip puikiai pastatyti automobilį.

Kaip pastatyti automobilį? – Patarimai automobilio parkavimui:

Kai kurie žmonės nepriekaištingai stato automobilį. Norėdami ten patekti, jums reikės daugybės automobilių stovėjimo sesijų ir kantrybės. Čia yra keletas patarimų, kurie jums padės.

1) sulėtinkite:

Valdykite automobilio spidometrą. Tegul automobilis ropoja – kaip sraigė. Kuo lėčiau jūsų automobilis, tuo daugiau galite jį valdyti. Galite apsidairyti, būti budrūs ir priimti teisingus sprendimus. Tai nebus įmanoma (mėgėjams), jei jūsų automobilis juda dideliu greičiu.  

2) Žiūrėkite į patrinikus

Priklausomai nuo to, kur statote transporto priemonę,svarbu jei neturite instaliavę parktronikai , turite būti ypač atsargūs aplinkai. Jei automobilį statote tam skirtoje aikštelėje, turite susikoncentruoti ties saugiu atstumu su kitomis transporto priemonėmis.

Jei jį statote atviroje vietoje, pavyzdžiui, pastato junginyje, ar šalia kelio, turite saugotis benamių šunų, vaikų, vyresnio amžiaus žmonių, rikšų, kitų transporto priemonių, pėsčiųjų ir kt.

3) Veidrodžiai:

Pripratimas prie automobilio galinio vaizdo ir šoninio veidrodžio gali užtrukti. Tačiau nuolatinis naudojimas bus naudingas. Kai kurie žmonės padeda geriau pastatyti veidrodžius. Įsitikinkite, kad veidrodžiai gerai išdėstyti taip, kad stovėdami stovėtumėte geriau.

4) dalykėliai:

Šiuolaikiniai automobiliai yra su kameromis („Parking Assist Technology“), kurios padeda pastatyti automobilį. Jei jūsų automobilyje tokio nėra ir manote, kad tai jums bus naudinga, galite įsigyti tokias kameras savo transporto priemonėje.

5) praktika:

Kaip ir visa kita, jūs turėsite praktikuoti automobilio stovėjimą, kad jį tobulintumėte. Štai kaip patyrę automobilių vairuotojai tūzą stato. Jiems tai tiesiog vyksta organiškai – be didelių pastangų.

Nuoseklus lygiagrečios stovėjimo vadovas:

Lygiagretus parkavimas yra vienas iš būdų puikiai pastatyti automobilį, ir tai gali būti sunkus slapukas. Vienas dalykas yra pastatyti atviroje aikštelėje, o kitas dalykas – įspausti mylimą transporto priemonę tarp dviejų stovinčių automobilių vienoje kelio pusėje, kol kitos transporto priemonės priartėja pro tave. Tai spaudimas! Bet nesijaudink. Tai nėra neįmanoma.

Lygiagretus parkavimas taip pat gali būti toks pat paprastas, kaip ir stovėjimas atviroje vietoje, su sąlyga, kad teisingai suprasite pagrindus ir pasitikėsite savimi. Tai žingsnis po žingsnio, norint sėkmingai veikti lygiagrečioje automobilių stovėjimo aikštelėje. Tarkime, kad ketinate pastatyti savo automobilį dešinėje kelio pusėje, o priešais laisvą vietą ir už jos yra automobilis.

1 žingsnis – padėtis:

Padėkite savo automobilį lygiagrečiai su automobiliu, esančiu priešais laisvą vietą. Laikykitės trijų ar keturių pėdų atstumo nuo to automobilio.

2 žingsnis – veidrodis:

Patikrinkite visus veidrodžius, kad išvengtumėte smūgio į savo automobilį. Paspauskite atbulinę pavarą ir pagreitinkite įsitikinę, kad šalia laisvos vietos nėra nė vieno.

3 žingsnis – atvirkštinis:

Pasukite vairą į dešinę ir važiuokite atbuline eiga, kai artėjate prie laisvos vietos.

4 žingsnis – ištiesinkite:

Išvažiuodami į automobilių stovėjimo aikštelę ištiesinkite vairą. Tikrinkite veidrodžius judėdami atgal.

5 žingsnis – vairas kairėje:

Kai automobilis įvažiuos į laisvą vietą ir bus arti priekyje esančios transporto priemonės galinio buferio, pasukite automobilio vairą į kairę ir toliau važiuokite atbuline eiga.

6 žingsnis – sureguliuokite:

Norėdami gauti tinkamą vietą, turėsite šiek tiek judėti savo transporto priemonę į priekį ir atgal. Atitinkamai sureguliuokite savo automobilį.

7 žingsnis – patikrinkite:

Patikrinkite, ar tarp jūsų automobilio ir priekyje bei už jo esančios vietos nėra. Įsitikinkite, kad jums ir kitiems automobiliams yra pakankamai vietos išlipti iš lygiagrečios stovėjimo aikštelės.

Taip pat skaitykite: Pagrindiniai automobilio priežiūros patarimai pradedantiesiems

Parkavimo tipai:

Per visą vairavimo patirtį turėsite pastatyti automobilį skirtingose ​​vietose ir skirtingose ​​vietose. Jums gali tekti pastatyti garaže, automobilių stovėjimo aikštelėje, šalia kelio ar kur kitur. Tai reiškia, kad turėsite prisitaikyti prie zonos, kurioje turite pastatyti savo transporto priemonę. Visos stovėjimo vietos nebus vienodos, todėl norint pasiekti tikslą, turėsite demonstruoti įvairių tipų parkavimo įgūdžius. Keletas punktų apie įvairias automobilių stovėjimo vietas.

1) Stovėjimo kampas:

Šio tipo automobilių stovėjimo aikštelėje automobiliai statomi kampu. Daugeliu atvejų automobiliai nukreipti viena kryptimi. Paprasta pastatyti ir išsikraustyti iš kampinės stovėjimo vietos, jei visi laikosi taisyklių. Kadangi lengva tiesiog pagreitinti ir priartinti priekį nuo stovėjimo kampo kampo, turite būti budrūs, tuo pačiu įsibėgėdami. Duokite reikiamus signalus ir stebėkite kitų vairuotojų signalus.

2) statmena automobilių stovėjimo aikštelė:

Šio tipo automobilių stovėjimas yra įprastas automobilių stovėjimo aikštelėse, kur žmonės ilgesnį laiką stato automobilius. Toks stovėjimo būdas yra panašus į stovėjimą kampu, tačiau kampas čia yra statmenas priekyje esančiam kelkraščiui. Automobiliai bus statomi 90 laipsnių kampu. Turite įsitikinti, kad jūsų automobilio padangos nukreiptos tiesiai į priekį, o automobilis yra statytos stovėjimo aikštelės viduryje tam skirtoje aikštelėje.

3) Lygiagretus parkavimas:

Lygiagretus parkavimas dažniausiai matomas keliuose – automobiliai stovi lygiagrečiai keliui. Tokio tipo stovėjimas reikalauja tam tikrų įgūdžių, nes paprastai vairuotojui reikia pastatyti automobilį tarp dviejų automobilių – vienas priekyje ir kitas. Įvažiuojant ir išvažiuojant iš lygiagretaus parkavimo reikia sutelkti dėmesį į aplinką ir valdyti vairavimą.

4) neteisėtas parkavimas:

Transporto priemonę turite pastatyti tik tam skirtose vietose. Už automobilio pastatymą vietose, kuriose draudžiama statyti, bus taikomos piniginės baudos. Automobilių statymas zonose ir vietovėse, kuriose nėra automobilių, yra neteisėto stovėjimo pavyzdys.

5) Automobilių stovėjimo aikštelė:

Jei statote automobilį aikštelėje, turite laikytis tos vietovės nustatytų taisyklių ir taisyklių. Jie gali turėti skirtingų tipų automobilių stovėjimo vietas skirtingose ​​vietose, kad galėtų efektyviai išnaudoti vietą.

6) Įlankos stovėjimo aikštelė:

Įlankos stovėjimo aikštelė dažnai reiškia automobilio atbulinę eigą tam skirtoje vietoje. Aplink jus bus automobilių arba vietos automobiliams, todėl turite būti dėmesingi ir atitinkamai pastatyti.

7) Tarp dviejų transporto priemonių:

Nepriklausomai nuo stovėjimo tipo, stovėdami tarp dviejų transporto priemonių turite būti budrūs ir atidūs. Viena iš labiausiai paplitusių problemų, su kuria susiduriama, kai automobilis stovi tarp dviejų transporto priemonių, yra įlenkimas į gretimo automobilio dureles atidarant duris arba įbrėžimas, dėl kurio netenka dažų.

Kaip rasti gerą stovėjimo vietą?

Tai kelia didelį susirūpinimą sausakimšuose miestuose – nėra vietos statyti automobilius! Net ir automobilių stovėjimo aikštelėse ar automobilių stovėjimo aikštelėse prekybos centrų rūsyje savaitgaliais nėra reikalo. Štai keletas patarimų, kurie padės rasti gerą vietą automobiliui.

  • Visada būkite budrūs dėl parkavimo zonų neturėjimo.
  • Parkas gerai apšviestoje vietoje.
  • Venkite stovėti tose vietose, kurios yra tiesiai priešais prekybos centro išėjimą, nes vežimėliai gali sugadinti jūsų automobilį.
  • Palaukite šalia vienos eilės, o ne klajokite aplink savo automobilį, kad atsirastų laisva vieta automobilių stovėjimo aikštelėje.
  • Kalbėkite su kitais vairuotojais dėl laisvos vietos.
  • Stebėkite žmones, kurie kabo raktus – jie gali būti link savo automobilio, palikdami jums vietą.
  • Būkite kantrūs ir pagarbūs automobilių stovėjimo aikštelės palydovui, jei reikia, paprašykite pagalbos. 
  • Negalima pastatyti į purvinas vietas.
  • Venkite stovėti šalia šiukšliadėžių ir žolėtų vietų.

Problemos statant automobilį arčiau šaligatvio:

Pagrindinė automobilių statymo per arti bortelio ar bet kokio priešais esančio barjero problema yra ta, kad neturėsite vietos pajudėti (pasukti ar sukurti kampą). Tai taip pat gali nulemti dažus arba sugadinti automobilio padangas, jei automobilis netyčia net šiek tiek pasislenka užvesdamas variklį.

Išlipimas iš ypač griežtų stovėjimo vietų:

Štai tokia situacija. Apsilankote prekybos centre ir pastatote automobilį gana laisvoje aikštelėje. Kai baigsite apsipirkti ir pavalgyti maisto prekių parduotuvėje, išeisite iš prekybos centro ir įeisite į automobilių stovėjimo aikštelę, kad sužinotumėte, jog automobilių stovėjimo aikštelė pilna. Kai kuriais atvejais jis yra perpildytas perteklinių automobilių. Pasiekiate savo automobilį, kurį iš trijų pusių supa automobiliai, ir yra tik viena išeitis – atbulinės eigos. Tai tik vienas siauros stovėjimo vietos pavyzdys.

Griežtos stovėjimo vietos gali atsirasti kelyje, jūsų gyvenamajame komplekse ir kt. Išeitis iš to – būti kantriam ir logiškai mąstyti. Turite išlikti ramus ir sutelkti savo energiją ieškodamas išeities, užuot sutelkęs dėmesį į neigiamus dalykus. Gerai pažvelkite į aplinką. Sužaisk scenarijus savo galvoje ir patikrink skirtingus kampus, kurie gali veikti. Įveskite savo transporto priemonę ir pradėkite važiuoti lėtai – neskubėkite išvykti paskubomis. Jei turite kompaniją, galite paprašyti kito asmens padėti ne transporto priemonėje. Jei esate vienas, galite paprašyti kito asmens pagalbos dėl kampų.

Bet kokiu atveju, jei negalite išeiti iš ankštos stovėjimo vietos, neleiskite laukti savo ego ir bandykite išsiveržti. Būk praktiškas. Kreipkitės pagalbos į automobilių stovėjimo aikštelės palydovą arba prižiūrėtoją, jei tai yra prižiūrima aplinka. Jei esate kelyje, jums tereikės jo palaukti, kol kita transporto priemonė pajudės ir suteiks jums vietos išvažiuoti.

Automobilio atbulinės eigos būdai stovėjimo vietoje:

Yra du būdai, kuriais galite pakeisti savo automobilį į aikštelę ir iš jos. Pirma, darykite tai tiesiai, o kita – tai padarykite kampu. Turėsite pasirinkti vieną iš šių dviejų būdų, atsižvelgdami į galimą stovėjimo vietą ir automobilio padėtį. Taip pat galite reguliuoti savo galinio vaizdo veidrodį, kad stovint stovint būtų teisingas vaizdas.

Dažnai užduodami klausimai:

Štai keletas dažnai užduodamų klausimų, susijusių su automobilių stovėjimu Indijoje.

Ar mano automobilio draudimo bendrovė padengs mane, jei važiuodamas atbuline eiga sugadinsiu savo automobilį?

Taip, jei turite išsamų planą, jūsų automobilio draudimo bendrovė padengs jūsų automobilio žalą. Atminkite, kad planas turi būti aktyvus. Galite pirkti ar atnaujinti automobilių draudimas internetu lengvai, todėl įsitikinkite, kad jūs turite plačią dangtelį ir jūs nuolat atnaujinant ją iki galiojimo pabaigos datos.

Ar per vairavimo egzaminą manęs paprašys pastatyti savo automobilį tam tikru būdu?

Automobilių stovėjimas yra neatskiriama vairavimo keturračiu. Todėl jūsų gali būti paprašyta parodyti tuos įgūdžius vairavimo egzamine .

Kaip man pagerėti automobilių stovėjimo aikštelėje?

Praktika pastatyti automobilį padės jums tai padaryti geriau. Tai galite praktikuoti savo gyvenamajame komplekse ir aplink jį su patyrusiu vairuotoju.

Kaip pastatyti automobilį gatvėje?

Raktas norint pastatyti gatvę yra žinoti aplinką, įsitikinti, kad nesate stovėjimo aikštelėje. Patikrinkite, ar saugu ten pastatyti savo automobilį ir ar yra pakankamai vietos pastatyti ir perkelti savo automobilį nuo vietos be jokių kliūčių.

Ar neteisėta gatvėje parkuotis priešais kažkieno namus?

Atsakymas priklauso nuo tos srities taisyklių ir nuostatų. Stebėkite bet kokius ženklus, susijusius su automobilių statymu gatvėje. Be to, pagalvokite logiškai. Nestatykite automobilio priešais kažkieno namus, jei jis užstos prieigą. Jei nesate tikri, apsvarstykite galimybę paklausti, ar gerai stovėti toje vietoje.

Kaip pastatyti automobilį tarp dviejų eilučių?

Skirtose automobilių stovėjimo aikštelėse dažnai yra linijos, kurios vairuotojams padeda orientuotis į automobilio pastatymą. Įsitikinkite, kad pastatėte automobilį tose linijose. Pasistatykite tų linijų centre taip, kad būtų pakankamai vietos jūsų ir kitiems automobiliams įvažiuoti ir išvažiuoti iš automobilio bei išsikelti iš automobilių stovėjimo aikštelės.

Kaip pastatyti automobilį tarp dviejų automobilių?

Automobilių statymas tarp dviejų automobilių yra sudėtingas. Priklausomai nuo aplink jus esančių automobilių padėties ir turimos stovėjimo vietos, turėsite arba į Parallel Park, arba pasistatyti taip, tarsi stovėtumėte tarp eilių automobilių stovėjimo aikštelėje arba įlankos zonoje. Apie lygiagrečios stovėjimo procesą skaitykite šio straipsnio skyriuje „Nuoseklus lygiagrečios stovėjimo vadovas“. 
Jei stovite šalia, įsitikinkite, kad esate dėmesingas, susikaupęs ir logiškas. Palikite pakankamai vietos įėjimui ir išėjimui. Pagalvokite apie kitus automobilius ir vietą, reikalingą jiems įvažiuoti ir išvažiuoti. Apskritai vadovaukitės šiame straipsnyje paminėtais patarimais dėl automobilių parkavimo. 

Susiję straipsniai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *