Kaip saugu ja dalintis verslo aplinkoje

Manęs visą laiką klausia: „Debora, ar saugu būti pažeidžiamam ir pasidalinti savo istorija? Ar tai sumažins mano patikimumą? “ Pažeidžiamumas yra vienas iš galingiausių būdų užmegzti ryšį su savo auditorija. Vis dėlto noriu atskirti. Pažeidžiamumas nėra susijęs tik su savo istorijos dalijimusi, bet su tuo, kaip ja dalinatės ir kiek ar mažai nurodote istorijoje dalyvaujančias emocijas ir jausmus.

Galite pasidalinti istorija kaip šaltų faktų serija ar kronika, kuri neturi nieko bendro su pažeidžiamumu. Pažeidžiamumas yra nuodugnesnis būdas dalytis istorijomis, iššūkių ir kovų deriniu, su kuriuo kažkas susidūrė savo gyvenime. Žmonės, ypač verslo atstovai, mano, kad dalijimasis pažeidžiamumu yra silpnas ir gali sumažinti jų autoritetą ir patikimumą. Tai yra priešingai.

Būdamas pažeidžiamas, dalindamasis savo istorijomis, kovomis ir iššūkiais, jūs iš tikrųjų įgalinate save ir skaitytojus bei iš tikrųjų drąsiai. Kai matote kieno nors pažeidžiamumą, pirmiausia užmezgate gilesnį ryšį su juo, visų pirma todėl, kad pradedate matyti juos kaip tikrus žmones būtent tokius, kokie esate.

Šioje planetoje nėra vieno žmogaus, kuris per savo gyvenimą nepatirtų iššūkių ir kovų – nuo generalinio direktoriaus iki ministrų, nuo slaugytojų iki garsių aktorių. Pasijusti pažeidžiamu yra dar viena emocija, kurią reikia priimti ir giliai gerbti.

Visi turi pažeidžiamumų

Noriu atkreipti į tai jūsų dėmesį. Įsivaizduokite, kad susisiekiate su dviem žmonėmis, kurie abu yra pasitikėjimo treneriai. Pirmasis kalba apie jo blizgų diplomą, įgytą pasitikėjimo universitete. Antrasis asmuo dalijasi istorija, kaip jis įveikė giliausius iššūkius, kad surastų pasitikėjimą pirmą kartą kalbėti scenoje ir dabar keliautų po pasaulį, kad motyvuotų žmones. Kuris iš jų būtų patikimesnis jūsų akims, o kuris būtų arčiau? Lažinuosi antra.

Jūsų pasakojimai ir pažeidžiamumas yra tai, kas jus įvertins, jūsų dovanos ir patirtis auditorijos akyse. Verslininkai ir verslo savininkai dažnai parduoda apčiuopiamų rezultatų; įsivaizduokite, ar jie parduoda šiuos rezultatus savo kelionės metu. Kiek tai būtų patikimiau?

„Pasidalinti savo silpnybe reiškia tapti pažeidžiamu; padaryti save pažeidžiamą reiškia parodyti savo jėgas “. – Crissi Jami

Kaip teisingai pasidalinti savo pažeidžiamumais

Mes nustatėme, kad pažeidžiamumas suteikia galios ir drąsos, todėl dabar kyla klausimas „Kaip juo pasidalinti teisingai?“ Kad pažeidžiamumas įgalintų ir motyvuotų, jis turi būti dalijamasi pergale, o ne auka.

Nenorėtumėte pasidalinti pažeidžiama istorija, kad gautumėte gailesčio ar pritarimo ar perkeltumėte pyktį ir nusivylimą dėl to, kas jus neigiamai paveikė. Iš pradžių todėl, kad aukso visada randame vėliau. Auksas yra palaiminimai, galimybės ir išmokimai, kuriuos gauname iš jo.

Norėtumėte pasidalinti savo istorija iš pergalingos pusės, įsitikindami, kad mokiniai ir pamokos ir galinga motyvuojanti žinia yra jūsų skaitytojų pabaigoje.

Visada paklauskite savęs: „Kodėl aš norėčiau pasidalinti šia ypač pažeidžiama istorija? Kokią įkvepiančią žinutę noriu perduoti kartu? „

Galutinis pranešimas yra labai svarbus kiekvienoje jūsų pasidalintoje istorijoje ar pažeidžiamume. Žinia ir jos įkvėpimas yra tai, kodėl pirmiausia svarbu pasidalinti istorija. Ką daryti, jei vis tiek jautiesi pažeidžiamas ir nesi visiškai išėjęs iš istorijos? Vis tiek galite pasidalinti savo pažeidžiamumu toje pačioje vietoje, kaip nurodyta aukščiau. Galite pasidalinti mokymusi ir supratimu apie tai. Veiksmai, kuriuos atliekate norėdami motyvuoti save ir išlikti optimistais.

„Tai, kas daro jus pažeidžiamą, daro gražią“. – Brené Brown

Dalinuosi savo pažeidžiamumais

Kiek vėliau organizavau savo pirmąją didelę moterų konferenciją ir viso proceso metu jaučiausi labai pažeidžiama. Aš abejojau savimi. Abejojau savo galimybe užpildyti kambarį ir suabejojau, ar aš pakankamai gera. Aš galėjau paslėpti savo baimes ir pažeidžiamumą, bet nusprendžiau su tuo pasiskelbti ir giliai pasidalinti, kaip jaučiausi iš pergalingos vietos.

Aš pasidalinau savo baimėmis. Aš pasidalinau, kaip mano protas kiekvieną dieną bando žaisti su manimi, ir įtikinau, kad nesu pasiruošęs darbui. Daugybė žmonių, susijusių su tuo. Kas kiekvieną dieną nekovoja su savo protu ir ego? Aš pripažinau kovą savo baimėmis ir abejonėmis, taip pat pripažinau didžiulę jėgą ir ryžtą, kurį turėjau įveikti ir vis tiek padaryti.

Tai, kuo dalijausi, iš tikrųjų suteikė galimybę skaitytojams ir man, ir tai priartino juos prie manęs ir mano konferencijos.

Mūsų istorijos nepriklauso mums. Įsivaizduokite, kad jie yra instrumentai, padedantys jums rasti savo gyvenimo kelią ir tikslą. Mes gyvename savo istorijomis siekdami didesnio tikslo. Taigi dalijimasis jais tampa teigiama misija, o ne kažko bijoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *