Kaip tai prasidėjo VS Kaip sekasi: 5 įkvepiančios sėkmės istorijos

Kaip tai prasidėjo, palyginti su tuo, kaip vyksta; Idėja kilo nuo 2020 m. Rugsėjo mėn. Matėme tūkstančius nuostabių istorijų apie karjeros proveržius, nuostabius santykius ir svajonių išsipildymą. Tai visada reikalauja daug sunkaus darbo, kai kurių pakilimų ir nuosmukių, nusivylimų, sunkumų ir net nevilties tarp kadrų prieš ir po.

Tačiau pamatyti, nuo ko žmonės pradėjo, priešingai nei jų pasiekimai, nepaprastai įkvepia! Kiekvienos istorijos žinia yra ta, kad ją tikrai verta išbandyti. Mes jums pasakysime apie 5 žinomus žmones, kurių pavyzdžiai įrodo, kad viskas įmanoma, net jei jūs pradedate nuo nulio.

1. Davidas Bowie

Kaip tai prasidėjo – Vienas talentingiausių, iškiliausių ir keisčiausių muzikantų istorijoje nesėkmingai bandė įgyti populiarumą maždaug 7 metus. Deividui buvo 16 metų, kai jis pasakė savo tėvams, kad nori būti popžvaigžde … bet jo motina įsidarbino elektriko padėjėju. Bowie dalyvavo penkiose grupėse, išleido 6 singlus ir vieną albumą. Bet nė vienas jo kūrinys nebuvo komerciškai sėkmingas. Vadovai nebuvo suinteresuoti dirbti su juo. Nuo 1962 iki 1969 m. Įvyko gana ilga nesėkmių serija. Tačiau jis vis bandė.

Kuo tai baigėsi – Į 1969 m. Buvo išleistas albumas, kuriame buvo daina „Kosminė keistenybė“. Ši daina akimirksniu pakėlė Davido Bowie karjerą. Nuo tada niekas nebeabejojo ​​jo talentu. Bowie sukūrė 27 albumus, kurių dauguma įgijo kulto statusą Didžiojoje Britanijoje ir visame pasaulyje. Jis tapo vienu perkamiausių muzikantų visame pasaulyje. Paskutinis jo albumas pavadinimu „Juodoji žvaigždė“ (2016) buvo tikra gulbės daina, o po dviejų dienų miręs jis privertė ašaroti.

„Visos mano didelės klaidos yra tai, kai bandau atspėti ar įtikti auditorijai. Mano darbas visada būna stipresnis, kai dėl to labai savanaudiška. “- Davidas Bowie

2. Sviatlana Tsikhanouskaya

Kaip tai prasidėjo – Šiandieninis Baltarusijos nacionalinis lyderis niekada nenorėjo tapti prezidentu. Tai buvo jos vyro Sergejaus Tikhanovsky siekis. Anksčiau ji buvo anglų kalbos mokytoja, vertėja, namų šeimininkė ir dviejų vaikų mama. Bet kai Sergejus buvo įkalintas be priežasties, Sviatlana nusprendė kandidatuoti į prezidento postą vietoj jo.

Tada įvykiai sparčiai vystėsi. Iš kelių nepriklausomų ir perspektyvių pareiškėjų kandidatūra buvo įregistruota tik ji. Ji susivienijo su potencialių politikų biurais ir surengė daugybę mitingų. Ji sulaukė plataus palaikymo, tačiau 2020 m. Rugpjūčio 9 d. Rinkimai buvo visiškai suklastoti. Oficialūs rezultatai suteikė jai 10,12% balsų, tačiau buvo rimtų įrodymų, kad Tsikhanouskaya laimėjo Baltarusijos Respublikos prezidento rinkimus.

Po to prasidėjo didžiuliai protestai visoje šalyje. Lukašenka nusprendė juos labai smarkiai nuslopinti. Tada valdžia pagrasino Sviatlanai ir privertė ją palikti Baltarusiją. Ji buvo priblokšta ir išsigandusi šio šantažo ir išvyko į kaimyninę Lietuvą.

Kaip sekasi – Istorija galėjo būti baigta šiuo metu, tačiau ji susitraukė. Tsikhanouskaja patvirtino savo įsipareigojimą įvykdyti kovą su diktatūra, paleisti visus politinius kalinius, ištirti visus režimo nusikaltimus ir surengti naujus rinkimus. Ji susitiko su Angela Merkel, Emmanueliu Macronu ir daugeliu kitų ES lyderių. Ji rengė ataskaitas Europos Tarybos Parlamentinei asamblėjai ir Jungtinių Tautų Saugumo Tarybai.

Tarptautiniu mastu ji pripažinta oficialia baltarusių interesų atstove. Baltarusijoje ji laikoma išrinkta prezidente. Neseniai Sviatlana Tsikhanouskaya „Bloomberg 50“ pasirodė tarp įtakingiausių ir labiausiai nusipelniusių žmonių 2020 m.

3. Elonas Muskas

Kaip tai prasidėjo – Genijus, milijardierius, „playboy“, filantropas. Elonas Muskas mokykloje buvo visiškai nepopuliarus. Kaip keistas ir intravertas vaikinas, jis nuolat kentėjo nuo patyčių. Kartą jis net atsidūrė ligoninėje, kai bendraamžiai jį nustūmė nuo laiptų.

Jis tikrai buvo gabus berniukas. Iki 10 metų jis noriai skaičiavo. Būdamas 12 metų jis sukūrė vaizdo žaidimą ir pardavė kodą už 500 USD. Dirbdamas fermoje ir medienos malūne, jis lankė įvairius universitetus.

Po poros praktikų Silicio slėnyje Elonas kreipėsi dėl darbo „Netscape“, tačiau net negavo atsakymo. 1995 m. Jis nusprendė paleisti internetą. Tuo metu Muskas net negalėjo sau leisti išsinuomoti buto. Naktį jis kodavo ir miegojo mažame jų kabinete.

Kaip sekasi – Po septynerių metų jis uždirbo savo pirmąjį 100 milijonų dolerių turtą. 2012 m. Jis pasirodė „Forbes“ milijardierių sąraše. Ir dabar Muskas pakaitomis su Jeffu ​​Bezosu už pirmąją vietą Bloomberg turtingiausių pasaulio žmonių sąraše. Manoma, kad jo grynoji vertė yra 173,2 mlrd. USD. Tuo tarpu Elonas teigia, kad jis mažai domisi materialine turto puse.

Vietoj to, jis nori plėtoti savo neįtikėtinus projektus. „SpaceX“ reguliariai daro proveržius, „Tesla“ tapo vertingiausiu automobilių gamintoju pasaulyje 2020 m., „Neuralink“ turi perspektyvą rasti aukštųjų technologijų išsigelbėjimą nuo sunkių ligų. Ir kiek daug gražių idėjų vis dar yra jo galvoje!

4. Madeline Stuart

Kaip tai prasidėjo – Madeline gimė su Dauno sindromu ir širdies liga, kuri buvo chirurgiškai išgydyta iškart po jos gimimo. Gydytojai įspėjo jos mamą Rosanne, kad Madelinei bus sunkus gyvenimas. Rosanne jų neklausė ir ėmė daryti viską, kad dukra visą gyvenimą gyventų.

Madeline buvo 18 metų, kai ji lankėsi mados šou. Ji buvo sujaudinta, todėl pasakė Rosannei: „Mama aš modeliu“. Rosanne visiškai palaikė ją šiame siekyje. Dėl šios svajonės Madeline galiausiai numetė 20 kg ir dalyvavo savo pirmojoje profesionalioje fotosesijoje. Tada ji paskelbė nuotrauką prieš ir po „Facebook“.

Kaip sekasi – Dabar 24 metų Madeline yra pirmasis profesionalus modelis su Dauno sindromu pasaulyje. Ši nuotrauka „Facebook“ padovanojo jai 100 000 sekėjų per vieną dieną! 2015 m. Ji gavo modelio sutartį ir pasirodė Niujorko, Paryžiaus ir Londono mados savaitėse bei daugelyje kitų podiumų. Šiandien ji turi apie 700 000 „Facebook“ stebėtojų, sutartis su sportinių drabužių ir krepšių prekių ženklais bei leidinius „Australian Vogue“.

5. Oprah Winfrey

Kaip tai prasidėjo – Oprah gimė itin vargingoje šeimoje. Jos mama buvo netekėjusi paauglė, dirbusi namų tarnaite. Vaikystėje Oprah dažnai dėvėjo sukneles iš bulvinių maišelių. Ją dažnai priekabiaudavo artimieji, todėl būdama 13 metų ji išėjo iš namų. Būdama 14-os ji pastojo, tačiau sūnus mirė būdamas kūdikis.

Laimei, vėliau jos tėvas atkreipė dėmesį į Oprah išsilavinimą. Ji mokėsi ir tuo pačiu metu dirbo radijuje. 19 metų ji jau buvo vietos žinių vedėja. Jos emocinis ir eksternalinis stilius paskatino ją eiti.

Kaip sekasi – Oprah Winfrey šou su išpažinties interviu turėjo didžiausią savo žanro rodiklį istorijoje. Ji buvo transliuojama 25 metus iki 2011 m. Dabar Oprah kuria naują laidą „Oprah pokalbis“ per „Apple TV“.

Ji ne tik uždirbo turtus, bet ir tapo turtingiausia afroamerikiete XX a. Jos vizija ir pritarimas yra nepaprastai galingas įvairiose srityse, darantis įtaką knygų pardavimams, visuomenės nuomonei ir netgi balsavimui dėl prezidento rinkimų. Šis reiškinys buvo vadinamas „Oprah efektu“.

„Paverskite savo žaizdas išmintimi“. – Oprah

Galutinis žodis

Turėti talentą ir unikalumą reiškia daug, bet nepakankamai, kad pavyktų. Visos šios neįtikėtinos istorijos rodo, kad visiems reikia daugybės atkaklumo, produktyvumo, tikėjimo savimi ir rizikingumo. Ir šiek tiek sėkmės, tikrai! Bet sėkmės tikimybė vis didėja, kai bandai vis iš naujo. Taigi kodėl gi ne tai padaryti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *