Laikas nustoti vaikytis klaidingo sėkmės įvaizdžio

Kiekvienas tai skaitantis žmogus turės skirtingą idėją, ką reiškia sėkmė. Kai kuriems norite sulieknėti. Kitiems trokštate sukurti verslą, kuris sukurtų finansinę laisvę. Puikus bendras apibrėžimas gali tapti geriausiu kiekvienoje pagrindinėje jūsų gyvenimo srityje.

Kad ir ką jums reikštų sėkmė, tikriausiai daugelį metų formavo ir modeliavo vaizdai, kuriuos matote, kaip jūsų sferoje žmonės kuria sau sėkmę. Socialinė žiniasklaida turi milijonus kasdienių vartotojų, kurie dalijasi informacija apie savo gyvenimą ir verslą. Matote sėkmės istorijas ir tai, kas atrodo įspūdinga, laimi. Neretai žmonės dalijasi svarbiausiu ritiniu, nekalbėdami apie kovą kelyje į šias pergales.

Konceptualiai žinome, kad nematome viso vaizdo, kai kas nors dalijasi savo laimėjimais, tačiau matydami tuos vaizdus, ​​kurie, mūsų manymu, yra sėkmė, įgauna mūsų ribojančių įsitikinimų. Mes patekome į palyginimo spąstus, nors ir geriau žinome. Palyginimas sužlugdo sėkmės ieškotojus.

Jei ketinate pasiekti naują augimo lygį ir pasiekti savo tikslus, turėsite nustoti vaikytis klaidingo įvaizdžio apie tai, ko reikia norint sukurti sėkmę. Štai kodėl.

Tuštybė įtakoja klaidingų pasakojimų kūrimą

Internetas ir socialinė žiniasklaida sukūrė kultūrą, kurioje asmenys gali iškart pamaitinti savo ego. Paskelbiate pasiekimą ir iškart pagiriama. Tas ego smūgis svaigina ir verčia žmones norėti dažnai tai patirti. Tuštybė sukelia klaidingus pasakojimus apie tai, kas vyksta kieno nors gyvenime.

Jei jūsų sėkmės įvaizdis yra šis tuštybės vedamas klaidingas pasakojimas, muzikai sustojus, jūs būsite tas, kuris liks be kėdės. Jūsų žvilgsnis į kažkieno sėkmės kelionę yra žvilgsnis į paviršių. Negalite pagrįsti to, ką darote, ir priimamų sprendimų pagal tai, ką matote.

Labai smagu matyti sėkmę ir jos įkvėpti. Protinga strategija yra tada, kai matai sėkmę ir ištiri elementus bei žingsnius, kurie galėtų tau padėti – sumodeliuok sėkmę ir panaudok tai, ką matai iš kitų, kaip motyvaciją. Tačiau neleiskite, kad neišsamus pasakojimas būtų jūsų varomoji jėga siekiant tikslų.

„Požiūris skatina veiksmus. Veiksmai skatina rezultatus. Rezultatai lemia gyvenimo stilių “. – Jimas Rohnas

Saugokitės, kad jums būtų parduotas gyvenimo būdas

Tą dieną, kai gyvename, verslininkai parduoda knygas, skaitmeninės informacijos produktus, konsultuoja ir teikia konsultacijas. Kai kuriems iš šių verslininkų sėkmės gyvenimo būdas yra rinkodaros taktika. Savo kanale tikriausiai matėte socialinės žiniasklaidos skelbimą iš verslininko, reklamuojančio patrauklų gyvenimo būdą, nereikalaujantį daug darbo.

Turite pažvelgti į motyvaciją ir priežastis, lemiančias sėkmės vaizdus kituose. Jei sėkmės plakatai bando parduoti jus pagal gyvenimo būdą, nėra tikėtina, kad gausite visą jų sėkmės vaizdą – jei tai net realu. Nepatenkite į blizgančią kopiją ar gerą reklamą.

Realybė yra ta, kad tikriausiai nereikia kitų kursų, kad suprastum savo sėkmės kelią. Jums reikia daugiau vykdyti tai, ką jau žinote, ir turite išsiugdyti nuoseklius sveikus įpročius. Jūsų intuicija žino, ko jums reikia.

Kūriniui nėra pakaitalo

Sėkmės vaizdai gali būti įkvėpimas, tačiau jei sėkmė taps realybe jūsų gyvenime, tai įvyks, kai atliksite darbą. Negalima pakeisti savo tikslų, imtis kasdienių veiksmų ir išbandyti iššūkių. Pagrindinis įvaizdis, kurio turėtumėte siekti, yra vizija, kai jūs nuosekliai dirbsite sunkų darbą, kad būtumėte geriausias.

Sėkmė – tai įdėti darbą ir motyvuoti procesą. Sėkmė yra patirti nesėkmės ir iš jų mokytis. Jūs kuriate sėkmę suprasdami, kad gerai norėti daugiau iš gyvenimo ir nustoti laukti leidimo žengti į jūsų valdžią. Sėkmė įvyksta su sveikomis ribomis ir jų vykdymu.

Klaidingas sėkmės vaizdas jus sulaikė per ilgai. Vaizdas, kurio turėtumėte siekti, yra jūsų svajonių gyvenimo vizija. Sėkmės vizualizavimas yra galinga strategija, neįtraukianti to, ką daro kažkas kitas.

Gaukite aiškumo, ko norite, ir pradėkite dirbti. Tegul ateina ir praeina netikri sėkmės vaizdai. Jūs žinote, ką turite padaryti – laikas dirbti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *