Menas sakyti Nr

Atėjo laikas įsimylėti žodį Nr. Nuo to priklauso jūsų ribos. Kaip sakoma: „Tiesiog pasakyk„ ne “. Skamba taip lengvai, tiesa? Ne – vienas žodis, dvi raidės ir visas sakinys. Žmonės atgaivina šią frazę šalia ir toli, o tai reiškia, kad ją galima pasakyti visiškai lengvai. Daugelis rašo patarimų skiltis ir socialinės žiniasklaidos pranešimus apie ribas, ir jūs tai atspėjote … Mokymasis „pasakyti„ ne “yra sąrašo viršuje, kaip išlaikyti ribas. Aš taip pat parašiau straipsnį apie ribas ir įtraukiau panašias rekomendacijas, tačiau tiesa ta, kad paprasčiausią patarimą beveik visada lengviau pasakyti nei padaryti.

Sugrupuokime. Kai sakote „taip“ kažkieno prašymui, jūsų laikas, energija, ištekliai ir kt. Dabar yra skirti kam nors ar kažkam kitam. Nors klausiantis asmuo buvo išlaisvintas iš savo norų, jūs buvote pririštas. Kadangi gyvenimas nuolat vystosi, visada atsiras kažkas ar kažkas, kuriam reikia jūsų laiko. Taigi, norėdami likti ištikimi savo norams, svajonėms ir tikslams, laike ateis taškai, kai turėsite pasakyti „ne“. Vis dėlto iššūkis, kai pasirenkate pasakyti „ne“, yra tai, kad beveik visada susiduriama su klausimynu, kuris jus įspraudžia į paaiškinimo kampą. Ironiška, kad „no“ yra visas sakinys, o realybė yra ta, kad „no“ nereikia paaiškinimo.

Vienas iš pirmųjų klausimų, kuriuos kažkas gali užduoti, kai jie jau gauna „ne“, yra „kodėl?“ Kodėl nepadėsi jiems? Kodėl atsisakytum jų? Paprastai tai yra laikas, kai emocijos užplūsta, kai jus suaktyvina kaltinamieji klausimai. Pradedi abejoti, ar esi egoistas, ar tikrai turėjai pasakyti „ne“. Dabar jūs ginate gynybą, jaučiatės įpareigotas pagrįsti ir paaiškinti savo atsakymą, nes giliai žinote, kad tai geriausia jums.

„Kai sakote„ taip “kitiems, įsitikinkite, kad nesakote„ ne “sau“. – Paulo Coelho

Jūs bandote eiti pagal priimtiną elgesio liniją, atsižvelgiant į situacijos dinamiką, stengdamiesi nepakenkti niekieno jausmams ir pasirodyti esąs ne egoistas. Tačiau realybė yra tokia – „no“ neturi būti derybos. Tai gali būti nutarimas. Tai, kaip pasirinksite užsiimti pasakius „ne“, lemia, į kurią kategoriją patenka „ne“.

Norėdami sustiprinti savo pasiryžimą likti ištikimam savo „ne“, apsvarstykite šiuos veiksmus:

  1. Primink sau, kad tai ne apie tave. Žmogus, užduodantis klausimą, nori perkelti atsakomybę į jus, užuot priimęs atsakymą, kuris prieštaravo tam, ko norėjo. Dienos pabaigoje – abi šalys yra atsakingos už savo sprendimus – ir sprendimai niekada nėra garantuoti.
  2. Pirmasis „ne“ yra sunkiausias ne. Kai pradėsite nubrėžti ribas ir pasakyti žmonėms ne, natūralu, kad jie bus užklupti. Juk jie įpratę, kad esi „taip“ žmogus. Suteikite jiems malonės stebėti ir priimti jūsų naują labiau struktūrizuotą požiūrį, kuris apima dalykams „ne“ pasakymą. Nors jums gali rūpėti, kad tai gali neigiamai paveikti jūsų santykius su jais, istorija parodė, kad ribos yra gyvybiškai svarbios įtvirtinant pagarbą. Taigi, priešingai, tai gali sustiprinti jūsų santykius.
  3. Būkite pasirengę šaudymo klausimų būriui. Jei ketinate pasakyti „ne“, reikia teisingai tikėtis, kad jūsų „ne“ bus suabejota. Atminkite, kad nėra jokios priežasties jaudintis. Galite tiesiog išgirsti kitą asmenį ir pranešti jam, kad atidžiai apsvarstėte jo prašymą, tačiau tai buvo sveikas sprendimas. Laikotarpis. Nebūkite ilgas paaiškinimas. Atminkite – tai nėra derybos.

Trumpai tariant, jūsų tikslams verta turėti vietos, kuriai kartkartėmis reikia naudoti „ne“. Negalite padaryti visko už visus kitus ir vis tiek tikitės, kad turėsite pakankamai laiko skirti tikslams. Jūs turite būti energingas ir sutelktas siekdamas savo gyvenimo. Taigi jūs turite įsitikinti, kad jūsų energija juda į priekį ir atitinka jūsų viziją, o ne pakabinti, kad atgaivintumėte kito žmogaus viziją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *