Naujos gyvenimo geriausio gyvenimo realijos

Kai žmonės galvoja apie gyvenimo sėkmės kūrimą, jie daugiausia dėmesio skiria darbui, kurio reikės norint pasiekti savo tikslus. Jie galvoja apie kasdienį šurmulį, kuris sukuria sveikus įpročius ir lemia geresnį gyvenimą.

Atliekant šį darbą gyvenimas gali būti toks, koks bus, kai pasieksite savo tikslus. „Grind“ uždeda akinius, kad galėtumėte sutelkti dėmesį. Gyventi pakeltą gyvenimą yra visai kita realybė.

Žmonės mano, kad daugiau pinigų, geresnių santykių, daugiau draugų, laimės pliūpsnis ir kiti pasiekti sėkmės tikslai būtų svajonės išsipildymas, tačiau greitas ar neplanuotas augimas suluošins daugumą žmonių.

Turite būti pasirengę įdėti darbo, kad sukurtumėte sėkmę, nes darbas paruošia jus realybei, kurią gali suteikti sėkmė. Jūs įsivaizduojate savo svajonių gyvenimą, išgyvenate jį mintyse ir tada sunkiai dirbate, kad jį įgyvendintumėte. Nepasistatykite savęs tokioje padėtyje, kad augimas ir tikslų įgyvendinimas prieštarautų jums.

„Neeik per gyvenimą, augk per gyvenimą“. – Erikas Butterworthas

Štai ką jūs turite suprasti apie naujas gyvenimo geriausias gyvenimo galimybes ir strategijas, kad galėtumėte tęsti savo augimą:

1. Turėsite tvirtai žinoti savo ribas.

Kai įgyvendinsite savo tikslus, tapsite labiau matomi. Nesvarbu, ar tai per socialinė žiniasklaida, ar tie, kurie yra jūsų rate, atkreipia dėmesį – ant jūsų bus daugiau akių. Sėkmė skleidžia magnetinę energiją, kurią kiti norės gravituoti.

Svarbu turėti ribas ir visada būti tvirtai apie jas. Jei visada skirdavote savo laiką ir energiją tiems, kurie to norėjo – prarasite tą laiką ir jėgas sau. Ribų nebuvimas ir drausmė jų laikytis sustabdė daugelio lyderių augimą.

Laisvė reiškia, kad jūs galite atiduoti dalį savęs, bet savo sąlygomis ir taip, kad jums būtų patogu. Norėdami tęsti savo augimą, būkite tvirtas dėl savo ribų ir nesijaučia pasakęs „ne“, jei nori.

2. Suprasite skirtumą tarp savęs ir egoizmo.

Jei buvote skrydyje, be abejo, saugos pristatyme girdėjote, kad prieš padėdami kitiems pirmiausia turėtumėte užsidėti kaukę. Tai tas pats principas ir jūsų kasdieniniame gyvenime. Prieš pradėdami galvoti apie kitus, turite save iškelti ir rūpintis savo poreikiais.

Yra didelis skirtumas tarp savęs ir egoizmo.

Savanaudis yra pats apie save įtraukiant kitus, kad ir kokia būtų aplinkybė. Žmonės savo gyvenime gali vargti ir jiems tai nerūpėtų tol, kol jiems viskas gerai.

Būdamas susitelkęs į save reiškia, kad pirmiausia save iškeliate, o paskui galvojate apie kitus. Jūs rūpinatės ir esate atjaučiantis, bet suprantate, kad galite daug labiau padėti kitiems, kai ateinate iš stiprybės ir visumos pozicijos.

Jei ketinate sukurti sėkmę ir įgyvendinti savo tikslus, turite įtraukti įpročius, kurie palaiko jūsų rūpinimąsi savimi. Jūs turite mylėti save, pirmiausia rūpindamiesi savimi. Rūpinkitės savo protu, kūnu ir emocijomis. Atlikite darbą, ilsėkitės, atsipalaiduokite ir duokite sau viską, ko reikia, kad taptumėte stipresnis – ir tada būkite stipresnis kitiems.

3. Jūsų dėmesys optimizavimui atims daugybę žmonių.

Susitelkimas į augimą reiškia mažiau laiko dalykams, kurie neatitinka jūsų tikslų ir vertybių. Tai reiškia, kad esate labai orientuotas į optimizavimo įpročius, kurie kiekvieną dieną padeda tapti vienu procentu geresni.

Tas hiperfokusavimas gali atsirasti taip, tarsi jums nerūpėtų tie patys dalykai, kuriuos daro kiti žmonės, arba kad jūs esate robotas. Apie dėmesį ir tikslus reikia suprasti tai, kad jie turi būti tavo. Kitų žmonių nuomonė ir mintys apie tai, kaip tu turėtum gyventi savo gyvenimą, tinka ne tau, o kitam kelias į sėkmę.

Būkite alkanas optimizavimo ir augimo. Siekite savo sėkmės kelio ir venkite kitų žmonių nuomonės apie jus. Nauja sėkmės realybė yra ta, kad tai gali būti vienišas kelias, kuriuo žmonės nuvažiuoja – viskas gerai. Galite rasti būrį našių atlikėjų, kurie nori augimo taip pat, kaip ir jūs.

Kelias į sėkmę nėra lengvas, tačiau įmanomas ir veda į fantastišką gyvenimą. Naujoji tikrovė neturėtų jūsų gąsdinti, nes sėkmės gyvenimas turi tiek daug naudos. Svarbiausia suprasti tai, kaip svarbu mylėti save ir kuo geriau rūpintis savimi.

Jūs esate svarbiausias tikslas, kurį reikia dirbti ir pasiekti. Jūs nusipelnėte neįtikėtinos gyvenimo patirties ir galite nuveikti daugiau, nei įmanoma jūsų ribojančiais įsitikinimais.

„Nesistumdyk savo problemomis, vadovauk svajonėms“. – Ralfas Waldo Emersonas

Kaip gyvenate geriausią savo gyvenimą šiais metais? Žemiau pasidalykite savo istorijomis ir mintimis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *