Proto plovimas, kurio nežinojai, kad tau reikia

Esu priklausoma nuo sėkmės, tačiau mano sėkmės apibrėžimas gali būti kitoks nei dauguma. Užuot norima paskirties vieta, pavyzdžiui, pasiekti tikslą ar pasiekti svajonę, mano apibrėžimas yra galimybė nuolat rinktis, suteikiant ilgalaikį džiaugsmą ir prasmę mano gyvenimui ir kitų gyvenimams. Atrandu jaudulio ir reikšmingumo daugiau mūsų akimirkų, to ir siekiu.

Praėjusią naktį lijo. Šį rytą eidama pasivaikščioti ant rankų laikydama ką tik gimusį mergaitę, kvėpuodama trapiu švariu oru, patyriau apsivalymą.

Po kelių minučių leidęs mintims klaidžioti netyčia, aš pradėjau kaitintis būdamas dabartyje. Vakarykščių nuoskaudų ir rytojaus rūpesčių purvas garavo prieš mano akis. Jaučiausi lengvesnė. Mačiau aiškiau. Pradėjau susitelkti ties svarbiausiais dalykais: savo šeima, skatinančiais ryšiais, sugebėjimu sąmoningai nukreipti dėmesį; rūpinimasis savo protu, kūnu ir emocine gerove; gyventi ne tik už algą, teigiamai prisidėti prie pasaulio, pašalinti skubėjimą ir mėgautis paprastais; su baime ir nuostaba žvelgdamas į mano kūdikio akis, būdamas priblokšti meilės, būties vedė meilės dėka.

Jei esame sąžiningi, manau, kad galima sakyti, jog dažniausiai susitelkiame į dalykus, kurie iš tikrųjų nėra svarbūs. Koks siaubingas gyvenimo būdas! Kodėl žemėje mes taip darome? Manau, kad dėl to, kad mes meluojame, geriausia užsiimti. Bet taip nėra. Būti amžinai užimtam yra tiesiog patikimas perdegimo būdas.

„Jūs arba valdote savo protą, arba jis valdo jus“. – Napoleono kalva

Jūs turite leidimą

Laimei, jums nereikia vaikščioti per lietų, kad jį nuplautų. Kad galėtumėte padaryti pertrauką, neprivalote dirbti iki kaulų kaulų. Prieš pradėdami iš tikrųjų džiaugtis gyvenimu, neturite pasiekti tam tikro lygio sėkmės. Jūs neturite privalau daryk bet ką. Bet tu nuvykti į padaryti tiek daug.

Darbas gali palaukti. Projektą galima atidėti. Galite pasiimti kelias laisvas dienas ir tai nebus pasaulio pabaiga. Reikia leidimo? Jūs tai supratote. Tiesą sakant, jei jūs paimsite kelias dienas laisvo laiko, kad vėl susisiektumėte su svarbiausiais dalykais, atliksite ne tik aukštesnį lygį, bet ir aukštesnį lygį.

Tai proto plovimo laikas

Tiek daug žmonių rūpinasi savo automobiliais, o ne protu. Norėdami tai įrodyti, kurį greičiausiai pastebėsite, pirmiausia reikia nusiplauti, protą ar automobilį? Spėju, kad sakei savo automobilį. Tai prasminga matyti, nes jūsų automobilio purvą lengviau pamatyti. Pasiruošę plauti mintims? Skalėje nuo vieno iki dešimties, kaip save vertintumėte kiekvienoje iš šių sričių:

  1. Seimos laikas
  2. Skatinantys ryšiai puoselėti
  3. Fizinė sveikata
  4. Psichinė sveikata
  5. Dvasinė sveikata
  6. Emocinė savijauta
  7. Dabartinis mąstymas (sutelktas kvėpavimas)
  8. Asmeninis augimas
  9. Indėlis į pasaulį
  10. Gebėjimas pašalinti skubėjimą ir mėgautis paprastu

Gerai pagalvojus, kokios sritys buvo nešvariausios? Jei kurią nors iš šių kategorijų įvertinote mažiau nei 7, kokiais būdais galėtumėte patobulėti kiekvienoje? Užrašykite jį – TEISINIAI DABAR – kol tai jūsų galvoje. Per daug svarbu tiesiog nusivalyti ir pasakyti, kad tai padarysite kitą kartą.

Ar turite keletą valandų per dieną, kad galėtumėte skirti savo šeimai ir tiems, kuriems myli visą dėmesį? Kiek laiko per dieną skiriate sau: savo fizinei, psichinei, emocinei ir dvasinei savijautai? Ar sugebi kiekvieną dieną išsklaidyti keletą užsiėmimų, kurių lauki ir nuoširdžiai džiaugiesi dėl to? Į kurias sritis reikia nedelsiant atkreipti jūsų dėmesį ir ką ketinate dėl to padaryti?

Šoninė pastaba: atspėk, kas yra laimės prognozuotojas numeris vienas? Aš jums duosiu užuominą: tai neturi nieko bendro su pajamomis, gyvenimo požiūriu ar net klimatu, kuriame gyvenate. Svarbiausias jūsų laimės prognozuotojas yra (prašau būgno …) jūsų ryšiai, jūsų gyvenimą teikiantys ryšiai, jūsų socialinės paramos grupė. Taigi nepamirškite, kokie svarbūs tie santykiai. Gyvenimas yra susijęs su santykiais … ypač su tais, kuriuos turite patys su savimi!

„Protas atspindi pasaulį, o pasaulis atspindi protą“. – Jamesas Pierce’as

„Protų plovimo“ iššūkis

Aš raginu jus plauti mintis labiau nei automobilį. Jei neplausi automobilio, pamiršk apie tą analogiją! Šiaip nusiplaukite mintis bent kartą per savaitę ir pažiūrėkite, kokį didelį skirtumą tai gali padaryti. Prisiimkite įsipareigojimą. Įdėkite jį į savo kalendorių ir nustatykite žadintuvą telefone. Tai valymas, kurio dauguma nežino, kad jiems reikia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *