Štai kaip jums gali pasisekti bet kuriame gyvenimo etape

„Kiekvienas didelis pasiekimas yra tik maža viršūnė įmokų kalne.“ Tai buvo garsaus JAV ekonomisto Dale’o T. Mortenseno žodžiai – žmogaus, kurio vainikavimas (Nobelio ekonomikos premija) buvo pasiektas praėjus kelioms dienoms po jo 71-ojo gimtadienio. Ir Mortensenas nėra vienintelis garsus vėlai žydintis. Anna Mary Moses nepaėmė teptuko, kol jai įžengė 70 metų, tačiau vis tiek padarė labai sėkmingą karjerą – vieną paveikslą pardavė už daugiau nei 1,6 milijono dolerių.

Bet ar šios vėlyvos žydinčios yra retos išimtys? O gal visi galime tapti sėkmingais bet kuriame gyvenimo etape? Na, tai priklauso nuo to, kaip apibrėžsime sėkmę. Nes, kaip išsiaiškino „SavingSpot“, žmonės savo gyvenimo metu pasiekia įvairiausių dalykų. Taigi, čia yra žvilgsnis amžiaus, kurį pasiekiate gyvenime.

Pirmiausia paimkime blogas naujienas. Fiziškai pastebėsite staigų savo sportinių ir sportinių sugebėjimų sumažėjimą, kai praeisite 30. Deja, būtent tada laikas ima kenkti kūnui, ir jūs niekada negalėsite sprukti, kaip tai darėte ankstyvoje pradžioje. 20-tieji metai. Tinkama mityba ir sveiki įpročiai reiškia, kad galite mėgautis mankšta ir kai kuriais sportais iki 60-ies ir net vėliau.

Mūsų smegenų apdorojimo galia pasiekia didžiausią 18 metų amžių. Smegenys veržiasi naujomis ir įdomiomis idėjomis, tačiau tikriausiai neturime įgūdžių jas visiškai įgyvendinti ar išreikšti. Pavyzdžiui, susikaupimo meno neįvaldome iki 40 metų pradžios, o žodyno įgūdžiai nėra visiškai išvystyti, kol nepasieksime 73 metų.

Karjeros požiūriu, mes esame produktyviausi per 30-ųjų vidurį. Tada mes įdedame ilgas valandas ir savaitgalio pamainas, sukurdami tvirtą pagrindą ilgalaikei karjeros sėkmei. Tikriausiai todėl visi tikrai geri dalykai vyksta per mūsų 40–50 metus. 41 metai yra tada, kai vidutinė karjeros moteris pasiekia maksimalų uždarbio potencialą, ir mes sužinome, ką reiškia būti stipria lydere maždaug per mūsų 47-ąjį gimtadienį.

40-ųjų vidurys taip pat yra gera vieta visiems, turintiems ambicijų įkurti naują verslą, technologijų įmonę ar rizikos kapitalo įmonę. Tai gali būti susiję su vidutiniu pirmą kartą milijardieriaus amžiumi, kuris yra 51 metai. Tiesą sakant, dauguma vyrų uždirba didžiausią atlyginimą 50-ųjų pradžioje, o tiek vyrų, tiek moterų grynoji vertė pasiekia 65 metus.

Gyvenimas nėra susijęs su ryškiu deginimu ir paskui išblėsimu. Užuot tai, tai nuolat besikeičiantis nuotykis, kuris mums visada siūlo naujų iššūkių ir asmeninio augimo galimybių. Taigi apkabinkite juos ir, dar svarbiau, mėgaukitės jais!

Peržiūrėkite žemiau esančią infografiką, kurioje nurodoma, kokio amžiaus esate gyvenime:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *