Svarbus vaidmens nuolankumas vaidina jūsų sėkmę

Tiems iš mūsų, kurie traukia sėkmės siekimas, įprasta laukti „ego-boost“, kuris pasiekiamas, kai pasieksime savo tikslus, o kiti žmonės tai pastebės. Niekas iš mūsų nėra apsaugotas nuo to gero jausmo, kuris kyla, kai kiti žavisi mūsų atliktu darbu. To ego didinimo siekio problema yra ta, kad nuolankumo trūkumas dažnai trukdo sėkmei.

Per daug žmonių nerimauja, kad dėl nuolankumo žmonės žiūri į tave žemyn. Jie bijo, kad nesulauks kitų pagarbos, kurios tikisi, ir tai slopins sėkmę. Tai negalėjo būti toliau nuo tiesos, tačiau vieni sėkmingiausių žmonių, kurie kada nors gyveno, buvo ir patys kukliausi. Štai kaip nuolankumas padėjo jiems pasiekti savo tikslus:

Jūs galite skaičiuoti aplinkinius

Nelsonas Mandela pasiekė įspūdingiausių pasiekimų, kokius tik yra matęs pasaulis. Jis sugebėjo baigti apartheidą Pietų Afrikoje, eiti Pietų Afrikos prezidento pareigas ir sukurti labdaros organizaciją, orientuotą į kovą su skurdu ir ŽIV. Mandela buvo žinomas dėl nuolatinio nuolankumo.

Mandela kartą pasakė: „Nuolankumas yra viena iš svarbiausių savybių, kurią privalai turėti, nes jei tu priversi žmones suvokti, kad tu jiems negresi, tada žmonės tave apkabins“. Mandela geriau nei kas kitas suprato, kad niekas negali įgyvendinti savo tikslų vienas. Norint pasiekti sėkmę jums reikės pagalbos.

Geriausias būdas rasti žmonių, kurie galėtų padėti jums pasiekti jūsų tikslų, yra elgtis su kitais su didžiausia pagarba. Be nuolankumo sunku rasti žmonių, kurie išliktų ištikimi tau ir tavo reikalui. Nors jūs manote, kad jūsų bravūra sužavės kitus, greičiausiai tai leis jiems jaustis mažiau su jumis susiję. Praleiskite arogantišką manierą ir parodykite žmonėms, su kuriais dirbate, kad tikrai juos gerbiate.

„Turėk daugiau nuolankumo. Atminkite, kad nežinote savo galimybių ribų. Sėkminga ar ne, jei nuolat stumsiesi už savęs, praturtinsi savo gyvenimą, o gal net patiksi keletą nepažįstamų žmonių “. – AL Kennedy

Jūsų protas visada atviras naujoms idėjoms

Kiekvienas, tikintis sulaukti sėkmės, turi būti atviras. Kelias į sėkmę ne visada yra paprastas ar tiesus. Svarbu išlikti atviram naujoms idėjoms, kad galėtumėte rasti novatoriškų būdų pasiekti savo tikslus. Arogancija dažnai trukdo atviram mąstymui. Per daug žmonių yra tokie tikri, kad supranta kaip pasiekti savo tikslus, jie neišbando jokių kitų kūrybinių galimybių. Tai didžiulė klaida.

Dirbant siekiant tikslo, planuose būtina jausti nuolankumą. Turite suprasti, kad tam tikru metu gali tekti taisyti kursą, ir tai yra gerai. Tai nereiškia, kad gerai neplanavote; tai tiesiog reiškia, kad dirbate siekdami iššūkių ir naudos.

Costas Polycarpou, pirmaujančios pastatų valdymo ir statybos bendrovės „Polyteck“ įkūrėjas, kalbėjo apie šią koncepciją. Sakė Polycarpou: „Kai 2005 m. Įkūriau savo įmonę, nebūtinai žinojome, kokia ji bus. Mes tikėjomės, kad sulauksime sėkmės, tačiau žinojome, kad turėsime išlikti atviri naujoms idėjoms, plėsdamiesi ir ieškodami geriausių galimybių. Ši mąstysena padėjo mums išaugti iki dabartinių pajamų, viršijančių 30 milijonų svarų “.

Pirmiausia galvojate apie savo tikslus – ne apie save

Dvidešimtojo amžiaus britų autorius CS Lewisas kartą rašė: „Nuolankumas mąsto ne mažiau apie save; tai mažiau galvoji apie save “. Daugelis mūsų yra įpratę galvoti apie tai, kaip kiti mus supras, ir bandyti tą suvokimą suvaldyti.

Tačiau kai žmonės išmoksta būti nuolankūs, jie išlaisvina daug laiko ir energijos, nes jų neproduktyvus įprotis neatsižvelgia į jų mintis. Turėdami visą tą papildomą laiką ir energiją galėsite sutelkti mintis į tai, kaip siekti savo tikslų ir išspręsti visas kelyje iškylančias problemas.

Problemų sprendimas kelyje į sėkmę reikia kūrybiškumo ir kompleksinio mąstymo. Norėdami tai padaryti, turite turėti aiškias smegenis, todėl neužpildykite savo proto nesvarbiomis mintimis, kurių pagrindinis dalykas yra jūsų ego. Tikėtina, kad kai nustosite nerimauti dėl to, ar kiti mato jus taip, kaip norėtumėte, kad jūs vis tiek taptumėte simpatiškesni.

Jūs sugebate atpažinti, kai klystate

Nors nesėkmė yra daugelio žmonių baimė siekiant sėkmės, tai iš tikrųjų yra svarbi proceso dalis. Žmonės dažnai daugiau sužino iš savo nesėkmių nei iš savo sėkmės. Vis dėlto, norint priimti nesėkmę ir iš jos mokytis, reikia nuolankumo. Turite mokėti pripažinti, kad klydote, kad sužinotumėte, kaip tobulėti ateityje.

Negalėjimas pripažinti kaltės yra viena iš dažniausiai pasitaikančių kliūčių kliudyti sėkmę. Nuolankūs žmonės žino, kad vis dėlto niekas nėra tobulas, o klaidų neišvengiama. Tai leidžia šiems žmonėms ne tik mokytis iš klaidų, bet ir drąsiai elgtis siekiant naujų dalykų.

Jei taip bijote žmonių, kurie mato jūsų nesėkmę, vengiate ambicingų užsiėmimų, niekada negalėsite pasiekti ambicingų dalykų. Turite sutikti, kad kartais žmonės matys, kad jūs tai padarėte neteisingai, bet galėsite bandyti dar kartą, kol tai padarysite gerai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *