Venkite šio klastingo pasiteisinimo, kad patirtumėte augimą ir eksponentinę sėkmę

Sunku pradėti, išlikti nuosekliems ir įsipareigoti augimo darbams, kurie padeda pasiekti užsibrėžtus tikslus ir sukurti sėkmę. Susiduriate su išorinėmis kliūtimis, kurios jaučiasi tarsi per didelės, kad jas būtų galima įveikti. Jūs kovojate su vidiniais demonais ir ribojančiais įsitikinimais, kurie gali priversti jūsų mintis nukreipti į vietą, kur nesiima veiksmų.

Mintyse žinote, kad sėkmės sukūrimas ir tikslų įgyvendinimas yra vertas užsiėmimas, tačiau baimė ir ankstesnė patirtis verčia suabejoti sprendimu gyventi pakylėtą gyvenimą. Pradėjus galvoti apie tai, ką ir kada reikia padaryti, dažnai išlenda pasiteisinimai.

Vienas iš didžiausių ir pavojingiausių pasiteisinimų, kurį galėtumėte linksminti, yra sakymas: „Aš pradėsiu rytoj“. Atidėjote nuo veiksmų ir sakote sau, kad rytoj pradėsite savo tikslų įgyvendinimą. Pasakydami sau, kad pradėsite rytoj, nutyla balsas, bandantis jus iškviesti. Tai būdas akimirksniu jaustis gerai ir suteikti sau priežastį tęsti nesveikus įpročius, kurie tave užstringa.

Man nereikia pasakoti, kas nutinka, nes per dažnai išgyvenote šį scenarijų – ateina rytojus, ir vėl ir vėl lengva pasinaudoti tuo pasiteisinimu. Kol dar nežinojai, „rytoj“ buvo prieš šešis mėnesius, o tu vis dar esi toje pačioje vietoje. Jūs esate varganas, kai pripažįstate tai, ką jau žinote savo širdyje.

Atėjo laikas nustoti atiduoti sėkmingus įpročius ir įgyvendinti savo tikslus. Neleiskite praeiti mėnesiams, kol šiandien ką nors darote dėl savo tikslų, svajonių ir gyvenimo vizijos.

Štai kodėl turėtumėte sugadinti rytojaus pasiteisinimą, jei rimtai siekiate sėkmės.

Jūs treniruojate savo mintis tikėti, kad jūsų pasiteisinimai yra teisingi

Žmogaus protas yra organas, galintis prisitaikyti. Jei mokysite, kad jis atitiktų našumą, turėsite jėgų, reikalingų toliau veikti. Jei leisite savo protui linksminti pasiteisinimus, gyvenime toli nenueisite.

Kai sakote sau, kad pradėsite rytoj, treniruojate savo protą priimti pateisinamus pasiteisinimus. Jūsų mintys mano, kad atidėti veiksmus, kurių turėtumėte imtis, yra įprasta. Tai nėra sveika ir viena iš priežasčių, kodėl per daug žmonių nepasiekia sėkmės.

Yra geresnis būdas lavinti savo mintis – tai yra pasakymas „ne“ atidėlioti darbą, vedantį į geriausią jūsų gyvenimą. Neleiskite, kad pasiteisinimas „pradėti rytoj“ turėtų jūsų proto ir kelionės sėkmės link.

„Jei tikrai norite ką nors padaryti, rasite būdą. Jei to nepadarysite, rasite pasiteisinimą “. – Jimas Rohnas

Jausitės siaubingai dėl savęs, jei vis atidėliosite pažangą

Klausydamiesi rytojaus nukreipimo taktikos pradžios, jūs trumpai palengvėsite, tačiau tai laikina. Kai ateis rytojus ir pamatysite, kad delsėte imtis veiksmų, jausitės kalti, nusivylę ir jausite praradimą. Pažanga yra vienas geriausių būdų išlaikyti motyvaciją veikti. Kai pamatai, kad pasiekei tikslą, esi įkvėptas ir alkanas daugiau. Ne taip, kaip jūs gyvenate neribotą gyvenimą, atidėkite pažangą atiduodami rytdienos mąstyseną.

Šiandien yra geriausia galimybė pradėti

Gyvenimas nenuspėjamas, ir niekas nežino, kada jis baigsis. Geriausia jūsų sėkmės galimybė nėra tada, kai atidedate veiksmus. Šiandien yra geriausia galimybė įdėti savo tikslų. Šiuo metu yra geriausias jūsų langas. Būtų puiku numatyti ateitį ir turėti visą laiką, kurio jums reikėjo įdėti į darbą, tačiau tai nėra tikrovė. Turite kuo geriau išnaudoti jums suteiktas aplinkybes. Rytojus gali niekada neateiti, todėl nedelskite daryti tai, ko reikia, kad pasiektumėte savo tikslus.

„Kai moki teisintis, sunku kuo nors puikuotis“. – Jonas Meisonas

Jūs per ilgai laukėte, kol žengsite į savo valdžią

Aš nežinau, ką tu veiki gyvenime, bet aš žinau, kad tavo sėkmės kelionėje tikriausiai buvo šiek tiek vėluojama. Tai būdinga kiekvienam žmogui vienu gyvenimo momentu. Gyvenimas yra trumpas, o svajonių gyvenimas per ilgai laukė, kol žengsi į savo jėgas.

Kuo greičiau įdėsite darbą – tuo arčiau matysite, kaip jūsų vizija tampa realybe. Jei vis pasiduosite pasiteisinimui, kad pradėsite rytoj, jūsų galia sumažės ir jūs eisite vieną dieną suprasdami, kad laikas ir gyvenimas praėjo per greitai.

Tai puikus laikas dirbti, imtis veiksmų ir daryti pažangą, kuri agresyviai įkvepia tave siekti sėkmės. Galite pradėti rytoj, bet jūsų viduje sklinda balsas, kuris nedelsia. Sėkmė įvyksta sąmoningai imantis veiksmų ir griaunant pasiteisinimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *