Visiems verslininkams nustokite būti vienpusiais

Pradedant, daugeliui verslininkų kyla įkalnė, kad surastų savo nuomonę savo pramonėje ir gautų savo verslą. Darbdaviai norėjo, kad jūs turėtumėte tam tikrą metų patirtį šioje srityje, kaip ir jūs patyrėte ieškodami darbo, tačiau niekas iš tikrųjų nenorėjo jums suteikti šios patirties. „Catch-22“, kuris gali jaustis visiškai nesąžiningas, jei žinai savo galimybes ir tiesiog nori galimybės įrodyti save.

Šis scenarijus dažnai būna verslininkų atveju. Nors akivaizdžiai neieškote darbo, ieškote galimybių savo ir savo prekės ženklą garsinti pasaulyje. Bet atrodo, kad niekas jums neduos dienos laiko, kol iš tikrųjų „nepasieksite“ kažko. Taigi, kol nepasiseka, iš esmės gali atrodyti, kad esi niekas.

Mums reikia parodyti visą istoriją, ne tik galutinį rezultatą

Tačiau žmonės ne visada nori pamatyti laimingą istorijos, kurioje verslininkas buvo itin sėkmingas, uždirbo milijonus dolerių ir laimingai gyveno, pabaigą.

Nors tai gali būti įkvepianti, dažnai yra kur kas įkvepiančiau išgirsti kitus, panašius į save, kurie šiuo metu yra paleidimo fazėje. Žmonės, kurie dar nepasiekė savo vizijos. Žmonės, kurie išoriškai atrodo, kad apskritai nėra daug pasiekę, nepaisant to, kad po diržu dirbo porą metų sunkaus darbo.

Verslo knygose, tinklalaidėse ir straipsniuose mums visada sakoma, kad viena iš sėkmės paslapčių yra „mylėti procesą“. Tai reiškia, kad reikia mylėti visas su verslumu susijusias peripetijas, ypač pirmosiomis dienomis. Tačiau realybė yra kažkas kita. Paleidimo procesas visai nešvenčiamas. Tik galutinis rezultatas – jei jis baigsis tuo, ką dauguma žmonių apibrėžia kaip sėkmę. Žmonės nori pasidalinti jūsų istorija tik tada, kai ją išgyvenote, o ne tuo metu, kai joje gyvenate.

Bet taip gauname vienpusį verslumo variantą. Pusė, kuri tik parodo, kaip žmonėms sekasi ir jie uždirba daug pinigų būdami verslininkai. Pusė su visais iššūkiais ir ypač sunkiomis startuolio dienomis lieka paslėpta. Kai mes matome tik šlovę, nenuostabu, kad žmonės baiminasi nesėkmių ir mesti, kai atsiras pirmas bėdų ženklas. Daugelis žmonių net nesupranta, kad kiekvienas verslininkas susiduria su iššūkiais ir niekas nesiseka per naktį.

Reikia išlaikyti pusiausvyrą to, kas žiniasklaidoje vaizduojama apie verslumą, ir tai prasideda ieškant startuolių ir leidžiant jiems pasidalinti dabartine istorija ir vizija, kur jie eina.

„Versle nėra greitų pergalių – prireikia metų, kad taptum sėkminga per vieną naktį.“ – Ričardas Bransonas

Visi verslininkai nusipelno būti sektini pavyzdžiai, ne tik tie, kurie „padarė“.

Šie žmonės turi tiek pat pasiūlyti auditorijai, jei ne daugiau, įkvėpimo kitiems verslininkams prasme. Tai yra žmonės, kurie nėra pernelyg nutolę nuo savo kuklaus prado, kad pamirštų, kaip sunku buvo pradžioje ir iššūkius, su kuriais susidūrė verslas ir gyvenimas, kad atsigautų.

Šiuo metu jie išgyvena visus tuos unikalius paleidimo iššūkius. Tie ankstyvieji metai gali būti izoliuojantys ir varginantys. Startuolių verslininkai susiduria su papildomais iššūkiais, pvz., Diržo paleidimu ar darbu vėlai naktį po 9–5 ar kai vaikai eina miegoti.

Šie pirmieji verslo metai nėra nereikšmingi. Pradedantieji verslininkai nusipelno pasidalinti savo istorija, kodėl jie pradėjo savo veiklą, savo geresnio pasaulio vizija ir tuo, kuo dabar dirba. Nesvarbu, ar jiems pavyks „pasisekti“, ar ne, nes nesvarbu, ar jų verslas nesibaigs dar po penkerių metų, jie vis tiek yra pavyzdys kitiems besikuriantiems verslininkams. Taip yra todėl, kad jie pasinaudojo proga, kad daugelis žmonių to nedaro. Jie pasinaudojo proga pakeisti pasaulį, susikurti sau kitokį gyvenimą ir įgyvendinti savo idėją. Visa tai reikia švęsti.

Jei galite padėti, tada turėtumėte

Tiems, kurie turi tinklalaides, žiniasklaidos svetaines, straipsnių pateikimus, renginius ar konferencijas, iš esmės visiems, kurie yra tam tikroje padėtyje, kur gali padėti kolegoms verslininkams geriau suvokti savo prekės ženklą ir viziją, naudokitės savo platforma. Naudokitės tokiu būdu, kuris parodytų daugybę verslumo pusių. Dauguma tvirtina, kad padeda kitiems kurti savo verslą ir sukurti sėkmę, o dabar atėjo laikas tai įrodyti. Pagalba kitiems taip pat reiškia dalijimąsi pasakojimais apie žmones, kurie šiuo metu yra malonūs, ne tik tuos, kurie kažkada buvo.

O tiems, kurie bando išgirsti jūsų balsą, tęskite, nepaisykite atmetimų ir tiesiog klauskite. Siųskite el. Laiškus, skambinkite ir bandykite užmegzti tinkamus ryšius. Visada išsakykite savo nuomonę apie tai, kas jums svarbu, bet kokiu būdu. Ateis tavo laikas, kai kiti atsistos ir supras, kad tu turi ką nors puikaus pasiūlyti pasauliui. Tada jie trankys jūsų duris, kad patektų į jūsų tinklalaides!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *