Xenon HID mita

Nepaisant to, kad jie yra daugelį metų ir pritaikyti vis didesniam automobilių skaičiui, daugelis garažų ir technikų vis dar nenoriai montuoja enon HID , dažnai laikydami juos sunkiai pritaikomais, brangiais ir potencialiai pavojingais. Norėdami tai ištaisyti, antrinės rinkos apšvietimo ekspertas „Ring“ nusprendė „sugadinti mitus“, susijusius su ksenoninėmis HID lemputėmis , siūlydamas praktinius patarimus ir atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus. 

„Atlikdami rinkos tyrimus JK antrinėje rinkoje, kai kurie nepriklausomi garažai, su kuriais kalbėjomės, nenoriai pritaikė ksenonines HID lemputes . Kaip apšvietimo ekspertai, mūsų darbas yra šviesti pramonę apie šią technologiją ir atverti didžiulę galimybę jų verslui.

„Taigi mes nusprendėme reguliariai atsižvelgti į penkis populiariausius mitus ir DUK, o antrinei rinkai suteikti jiems reikalingų patarimų ir atsakymų.“ Carl Harrison, „Ring“ automobilių lempučių ekspertas ir produktų vadovas  

Apšviesti kelią

Ksenoninių HID lempučių pristatymas buvo vienas didžiausių transporto priemonių apšvietimo pokyčių per pastaruosius 20 metų.

Xenon lemputes HID“ lemputės skiriasi nuo įprastų lempučių, nes neturi kaitinamųjų siūlų. Vietoj to, jie turi stiklinę kapsulę lemputės centre, kurioje yra ksenono dujų. Du metaliniai elektrodai, einantys į stiklinę kapsulę, leidžia aukštai įtampai pereiti ksenono dujas. Ši įtampa uždega dujas, kad gautų ryškiai baltą šviesos srautą.

Kad lemputės apšviestų, paleidimo įtampa turi būti labai aukšta, todėl kiekvienam priekiniam žibintui reikalingas balastas. Šie balastai paverčia transporto priemonės 12 V nuolatinę įtampą, kad uždegtų lemputę ir tada išlaikytų mažesnę darbinę įtampą.

Kai ksenoninės HID lemputės tampa vis populiaresnės ir nebėra vien tik aukščiausios klasės ar prabangių automobilių, daug daugiau vairuotojų dabar naudojasi ryškesne, baltesne spalvų temperatūra, padedančia jiems aiškiau matyti kelio ženklus ir kliūtis. Be to, 2012 m. Buvo priimti teisės aktai, todėl po to pagamintose naujose transporto priemonėse būtų naudojamos D3 ir D4 nuorodos, kuriose nėra gyvsidabrio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *