Gėlių kompozicijos kaip dovanos

Bene populiariausia dovana visame pasaulyje yra gėlės. Nesvarbu, ar tai būtų gėlių puokštė, ar vienas žiedas, ar žydintis augalas, jis neabejotinai perduos širdžiai mielą žinią. Ji suteikia džiaugsmo ne tik gavėjui, bet ir dovanotojui. Gėlės veikia mūsų jausmus ir praskaidrina mūsų gyvenimą. Ne tik todėl, kad gėlės yra gražios, spalvingos ir pripildytos jaudinančio kvapo, bet ir todėl, kad jos simbolizuoja gamtos grožį ir išreiškia emocijas, kurias žmogui gali būti sunku išreikšti žodžiais.

Gėlės pasižymi tokia didele spalvų ir rūšių įvairove, kad tampa populiariomis dovanomis bet kokia proga. Tačiau kad ir kokias gėlių kompozicijas rinktumėtės, tegul jus paveikia proga.

Gimtadienio gėlės. Gimtadienio dovanos yra labai asmeniškos. Pagalvokite apie gavėjų asmenybę ir skonį; pagalvokite apie gėlių spalvą ir reikšmę. Net ir vyrai įvertins gautą vyriškesnį žydintį augalą. O gėlės tinka prie visko. Siųskite gėlių puokštę su bilietais į teniso varžybas, šampano buteliu, pliušiniu gyvūnėliu ar šokolado dėžute.

Romantiškos gėlių kompozicijos. Be abejo, raudonos rožės visada asocijuojasi su romantiška meile ir neblėstančia aistra, todėl jubiliejaus ar Valentino dienos favoritai – raudonų rožių gėlių puokštės. Tačiau pagalvokite apie įvairių atspalvių rožes, kad būtumėte kitokie ir jūsų dovana išsiskirtų. Tamsiai rožinės rožės – padėkai; raudonos rožės – 15-osioms vestuvių metinėms. Arba gėlių kompozicijos iš jūsų vestuvių dienos ar nuotakos gėlių puokštės.

Motinos dienos gėlių kompozicijos. Rožiniai gvazdikai yra neišsenkančios motinos meilės simbolis. 1907 m. Ann Jarvis juos išrinko Motinos dienos simboliu. Padovanokite motinai tradicinę gėlių puokštę ir derinkite ją su simboline dovana, kad išreikštumėte savo meilę ir dėkingumą. Galbūt baltos orchidėjos su rožinio kvarco kristalo pakabuku gražiai motinai, užtikrinančiu jai besąlygišką jūsų meilę?

Laidotuvių ir užuojautos gėlių kompozicijos. Ką sakote, kai miršta artimas žmogus? Gėlės užuojautą išreiškia geriau nei žodžiai. Tinkamų gėlių siuntimas – tai etiketo parodymas ir daug reiškia tiems, kurie liko per gedulą, laidotuves… arba vienišas dienas po jų. Gėlių kompozicijos gali būti vainikai, purkštukai ir kiti dizainai, kuriais išreiškiama pagarba. Laidojimo vietoje arba savo sode galima pasodinti žydintį augalą. Jis bus ilgaamžis ir patvarus, o kaskart žydėdamas gali atgaivinti prisiminimus apie jūsų mylimą žmogų.

Padėkos gėlių kompozicijos. Yra daugybė priežasčių padėkoti, tačiau gėlės yra puiki padėkos dovana, nes jų pasirinkimas labai platus. Pavyzdžiui, sodriai rožinės rožės. Žydintis augalas yra ideali dovana, kai norite sukurti ilgalaikį prisiminimą.

Gėlės švenčių proga. Mūsų gyvenime yra tiek daug švenčių ir pasiekimų, kuriuos verta švęsti, siųsti linkėjimus ir sveikinimus. Kalėdos, Velykos, Tėvo diena. Išleistuvės, sužadėtuvės, paaukštinimas darbe, išėjimas į pensiją, naujagimis, krikštynos. Arba tiesiog bet kokia dingstis padovanoti gėlių puokštę. Kokia šventė būtų be gėlių, kuriomis galima išreikšti laimę ir palinkėjimus? Gėlių kompozicijos turėtų būti gyvybingos, linksmos, ryškios ir entuziastingos, kad papildytų jūsų žinutes. Gvazdikai idealiai tinka bet kokiam sveikinimui, nes jie simbolizuoja pasididžiavimą ir džiaugsmą. Geltonos rožės išreiškia džiaugsmą ir laimę.

Kad ir kokias gėles pasirinksite bet kokiai progai, jos bus ypatingesnės, nes parinktos specialiai tam ypatingam žmogui ir tai ypatingai progai.

 

 

Parašykite komentarą