Laistymo sistemos pajungimas

Laistymo sistemos pajungimo pagrindai

Yra daugybė būdų, kaip prijungti laistymo sistemą prie vandentiekio tinklo. Daugybė žmonių tai daro teisingai, o daugybė – neteisingai. Svarbu, kad tai darytumėte saugiai.

Kur įrengti?

Dažniausia ir logiškiausia vieta įrengti vandens jungtį yra šalia esamo sodo čiaupo. Tai pirmoji vieta, į kurią laistymo paslaugų teikėjas pažiūrės, jei reikės atlikti kokius nors darbus, ir ji dažnai būna centrinėje kiemo vietoje.

Pagrindiniai komponentai

Tinkamai sumontuota vandens jungtimi pasiekiami du dalykai: Laistymo sistemos izoliacija, jei kas nors nutiktų ne taip, ir vandens tiekimo užteršimo prevencija. Tai pasiekiama įrengus pakankamą atbulinį (arba atbulinį) vožtuvą* ir uždarymo vožtuvą (pvz., rutulinį arba uždaromąjį). Viskas, kas yra vandens jungtyje, turi būti pritaikyta nuolatiniam vandens tiekimo slėgiui, todėl paprastai vandentiekio jungtys yra žalvarinės.

Tipinis vandens jungties įrengimas

Rekomenduojame jungtis prie vandentiekio iš už esamo čiaupo. Tokiu būdu galėsite naudotis esamu čiaupu ir turėsite tvarkingą, į akis nekrentančią jungtį. Šis montavimo pavyzdys skirtas prijungti už standartinio 20 mm sodo čiaupo, kuris paprastai turi 15 mm išorinį sriegį, įsukamą į 15 mm vidinę jungtį.

Ko jums reikės?

Instrukcijos

  1. Išjunkite vandens tiekimą.

Kad išvengtumėte užtvindymo, būtinai užsukite vandenį, tada atidarykite čiaupą, kad išleistumėte likusį statinį slėgį.

  1. Atsukite esamą čiaupą nuo lizdo.
  2. Užklijuokite visas atviras išorines sriegių vietas.

Tefloninė juosta leidžia užtikrinti vandens nepralaidumą bei lengvesnį montavimą. Rekomenduojame atlikti mažiausiai 15 apsisukimų, kai naudojamas slėgis.

  1. Užsukite jungiamąsias detales

Pradėdami nuo vandentiekio, užsukite 15 mm žalvarinį antgalį toje vietoje, kur anksčiau buvo sumontuotas čiaupas. Tada žalvarinį trišakį. Žemyn nuo trišakio eilės tvarka prisukite rutulinį vožtuvą, likusį nipelį ir dvigubą atbulinį vožtuvą. Užveržkite su daugkartinėmis rankenomis.

  1. Vėl prijunkite čiaupą

Naudodami atvirą žalvarinio trišakio išėjimą, vėl prijunkite esamą žalvarinį čiaupą. Užveržkite su daugiasvirtėmis rankenomis.

  1. Įjunkite vandens tiekimą

Kad išvengtumėte užtvindymo, dar kartą įsitikinkite, kad rutulinis vožtuvas ir čiaupas yra užsukti. Įjunkite vandens tiekimą ir vandens jungtis baigta!

Parašykite komentarą